fbpx
INFORMACJE

Dlaczego były wiceminister sprawiedliwości nawołuje do odwołania prezydent Zabrza?

„Prezydent Zabrza, popierana przez Koalicję Obywatelską, powinna być natychmiast odwołana” - napisał w mediach społecznościowych Michał Wójcik, były wiceminister sprawiedliwości, a obecnie poseł PiS. Zapowiedział też, że niebawem pojawi się też w Zabrzu. Pytanie po co i dlaczego?

Prezydent Zabrza, popierana przez Koalicję Obywatelską, powinna być natychmiast odwołana” – napisał w mediach społecznościowych Michał Wójcik, były wiceminister sprawiedliwości, a obecnie poseł PiS. Zapowiedział też, że niebawem pojawi się w Zabrzu. Pytanie po co i dlaczego?

Michał Wójcik w jednym z dzisiejszych wpisów odniósł się do referendum w sprawie odwołania prezydent Zabrza i radnych.

Pytacie o stanowisko w sprawie referendum w Zabrzu. Prezydent Zabrza, popierana przez Koalicję Obywatelską, powinna być natychmiast odwołana. 11 maja odbędzie się referendum! Niedługo pojawię się w Zabrzu. Milczenie w tej sprawie, to pomoc tym, którzy rządzą Zabrzem i Polską” – napisał na platformie X były wiceminister sprawiedliwości.

Przeczytaj też: Według ekspertów przez zniechęcanie do referendum prezydent Zabrza zostanie odwołana – Zabrze24.info

I chociaż Wójcik nie jest z naszego miasta, to jednak nie tylko kibicuje Górnikowi Zabrze, ale również za poprzednich rządów, jak udało nam się dowiedzieć bardzo przyczynił się do zapewnienia finansowego wsparcia dla Akademii Górnika Zabrze.

Przeczytaj też: Referendum w sprawie odwołania prezydent Zabrza i radnych już 11 maja. Podano też inne ważne terminy – Zabrze24.info

Z Zabrzem związanych jest wielu moich przyjaciół, moim ukochanym klubem jest Górnik, znam to miasto, a także poprzednich prezydentów. Tak słabego, szkodzącego miastu prezydenta jak obecnie jeszcze nie było” – skwitował na platformie X poseł PiS.

Jak udało nam się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł, zapowiadana przez Wójcika wizyta w naszym mieście może mieć związek z poselską kontrolą w związku z podejrzeniem nieprawidłowości w niektórych jednostkach zabrzańskiego samorządu. O sprawie będziemy na bieżąco informować.

Subskrybuj nasz kanał na Youtube.com i posłuchaj najnowszego podcastu: Antczak i Pawlenka o… Zabrzu – Odcinek 42 – Mam talent – Zabrze24.info ⬇️

Podobne artykuły

Antczak i Pawlenka o… Zabrzu – Odcinek 35 – AntyPodcast!

Marcin Pawlenka

Górnik Zabrze. Nowa rada nadzorcza przedłuży umowy „staremu” zarządowi?

Marcin Pawlenka

36 letni zabrzanin nakradł złomu za ponad 100 tysięcy złotych

Marcin Pawlenka

1 comment

Sudym 29 marca 2025 at 15:49

Gdzie był jak Szulikowa przez lata zadłużała miasto?

Odpowiedz

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «