fbpx
INFORMACJE

1 % podatku można też przekazać 8 letniemu Wiktorowi

Kolejna propozycja Zabrze24.info z cyklu "Komu przekazać 1% podatku?" Na redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy maila od mamy 8 letniego Wiktora. Chłopiec w wieku 2 lat został zdiagnozowany jako dziecko z autyzmem.

Kolejna propozycja Zabrze24.info z cyklu „Komu przekazać 1% podatku?” Na redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy maila od mamy 8 letniego Wiktora. Chłopiec w wieku 2 lat został zdiagnozowany jako dziecko z autyzmem.

Oprócz tego, wyszły inne dolegliwości, takie jak między innymi zaburzenia integracji sensorycznej. Z badań przeprowadzonych w poradni psychologiczno-pedagogicznej stwierdzono niepełnosprawność intelektualną w stanie umiarkowanym – upośledzenie sprzężone.

Wiktor uczęszcza do pierwszej klasy w szkole specjalnej. – Robi postępy, bo za szkoła od ponad 5 lat uczęszczamy prywatnie na zajęcia logopedyczne. Uczęszczaliśmy też na terapię integracji sensorycznej, ale ze względu na wysokie koszty musieliśmy z niej zrezygnować na rzecz zajęć logopedycznych – wyjaśnia Monika Bednarczuk – mama Wiktora.

8 latek jest bardzo uśmiechniętym chłopcem, otwartym na nowe możliwości. Te jednak nie zawsze są w zasięgu możliwości finansowych, dlatego zachęcamy do przekazania dla Wiktora 1 % podatku. KRS: 0000037904 Wiktor Łukasz Bednarczuk – 23685

Podobne artykuły

Dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu wiceministrem

redaktor

Cząstkowe wyniki wyborów. Więcej dla PiS, mniej dla KO, a jak w Zabrzu?

redaktor

Pijany kierowca forda uderzył w dwa samochody i uciekł

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «