fbpx
INFORMACJE

22 latek podpalił samochód ojca swojej byłej dziewczyny

Najpierw podpalił samochód należący do ojca swojej byłej dziewczyny, następnie groził, że ją zabije i podpali jej mieszkanie. 22 letni oprawca trafił już do aresztu. Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Najpierw podpalił samochód należący do ojca swojej byłej dziewczyny, następnie groził, że ją zabije i podpali jej mieszkanie. 22 letni oprawca trafił już do aresztu. Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

W miniony wtorek zabrzańscy policjanci zostali powiadomieni o próbie podpalenia jednego z mieszkań w budynku przy ul. Reform Rolnych.

– Kiedy mundurowi zjawili się pod wskazanym adresem, okazało się, że 22-letni mieszkaniec Zabrza przyszedł pod miejsce zamieszkania swojej byłej dziewczyny i podpalił auto jej ojca. Miał też grozić podpaleniem mieszkania i jak ustalili policjanci, wcześniej kierował również groźby dotyczące pozbawienia życia, byłej dziewczyny oraz jej rodziny – mówi mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

22 latek został szybko zatrzymany przez policjantów. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat za kratkami.

Podobne artykuły

Kandydat na prezydenta Zabrza przeciwko tworzeniu ośrodków dla migrantów

Marcin Pawlenka

Zabrze odda za darmo Katowicom akcje Tramwajów Śląskich

Marcin Pawlenka

Zabrzańskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Marcin Pawlenka

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «