fbpx
INFORMACJE

32 Finał WOŚP w Zabrzu nabiera rozmachu i rozpędu

W sumie 246 wolontariuszy skupionych przy Stowarzyszeniu „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”, imprezy w CH Platan, sztab w siedziebie Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan przy ul. Narutowicz 1 w Zabrzu oraz ciekawe aukcje rodem z naszego miasta. 32 Firnał WOŚP w Zabrzu nabiera rozmachu i rozpędu.

W sumie 246 wolontariuszy skupionych przy Stowarzyszeniu „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”, imprezy w CH Platan, sztab w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan przy ul. Narutowicz 1 w Zabrzu oraz ciekawe aukcje rodem z naszego miasta. 32 Finał WOŚP w Zabrzu nabiera rozpędu.

O godz. 12.00 na placu centralnym w CH Platan koło sklepu Big Star Sztab WOŚP w Zabrzu wraz ze zabrzańskimi strażakami i policjantami wyruszył ścieżką WOŚP w stronę schodów. Dzieje się i będzie się działa naprawdę dużo.

– Jest z nami Studio Maciej, są animacje, strefa relaksu, strefa gier wielkoformatowych, strefa malucha, kolorowe warkoczyki i warsztaty robienia slajdów. Mamy też zabytkowe rowery. Na przeciwko wejścia do sklepu House są animacje dla dzieciaków organizowane przez All Media, a także duże klocki do składania dla dzieci, wioska wikingów, a naprzeciwko Alicji w Krainie Czarów WOŚP-owy sklepik z gadżetami, Krejzolka Karolka z magicznymi bańkami oraz cztery żywe maskotki – wylicza Anna Ruda Tamas ze Stowarzyszenia Wielka Flota Zjednoczonych Sił i szefowa Sztabu WOŚP w Zabrzu.

Oprócz tego, w 32 Finał WOŚP w Zabrzu zaangażowało się również Stowarzyszenie Most, Militarny Mikołaj, Stowarzyszenie Otoczka i Fundacja DKMS oraz Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan, które rozdaje wolontariuszom gorącą herbatę.

Koszulka, piłka i karnet

Z okazji 32 Finału WOŚP nie brakuje ciekawych aukcji rodem z Zabrza. W jednej z nich można wylicytować koszulkę VfB Stuttgart przekazaną przez Lukasa Podolskiego, piłkę z autografem Poldiego oraz roczny karnet do klub ReShape Fitness. Aukcję ogłosiła prezes Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan i zabrzańska radna Sejmiku Województwa Śląskiego – Alina Nowak.

Podobne artykuły

Zmarł ksiądz infułat Paweł Pyrchała

redaktor

Trzech kandydatów KO z Zabrza się bije i raczej żaden nie skorzysta

redaktor

Proboszcz napomniał mieszkańców, żeby nie atakowali prezydent Zabrza pytaniami [WIDEO]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «