fbpx
INFORMACJE

Ach, co to był za bal! Seniorzy szaleli na parkiecie [WIDEO]

Kilkadziesiąt osób bawiło się na wczorajszym Balu Seniora, który zorganizowano w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan. Była to pierwsza taka impreza przy ul. Narutowicza 1, ale wszystko wskazuje na to, że nie ostatnia.

Bal Seniora, który odbył się w minioną środę, zorganizowano w ramach Światowego Dnia Seniora, przypadającego 14 listopada. Dla jego uczestników przygotowano oczywiście poczęstunek i oprawę muzyczną na żywo. Parkiet w siedzibie stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan przez kilka godzin był pełny.

– Szkoda, że w naszym mieście brakuje odpowiedniej przestrzeni dla seniorów, ale razem możemy to zmienić! Nasze stowarzyszenie jest otwarte dla każdego, kto poszukuje miejsca pełnego radości i wspólnych chwil – powiedziała Alina Nowak, prezes Wspólnie dla Zabrzan i radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

Ta impreza była wyjątkowo udana i cieszyła się dużym zainteresowaniem zabrzańskich seniorów. Jak zapowiedzieli organizatorzy wydarzenia, Bal Seniora przy ul. Narutowicza 1 ma stać się tradycją.

Foto/wideo: materiały prasowe

Podobne artykuły

Miejski Ogród Botaniczny od dziś jest otwarty

redaktor

Ich autobus spłonął – dramat rodziny zastępczej z Zabrza

redaktor

Cząstkowe wyniki wyborów. Więcej dla PiS, mniej dla KO, a jak w Zabrzu?

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «