fbpx
INFORMACJE

Areszt dla 19 latka, który napadł na taksówkarza

Zamówili taksówkę z Zabrza do Bytomia i z powrotem. Taksówkarza zaatakowali wówczas gdy ten zakończył kurs. Jeden ze sprawców złapał go za głowę, a drugi wyciągnął pieniądze z jego portfela. 19 latek został szybko zatrzymany i spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie. Zatrzymanie 25 latka to tylko kwestia czasu.

Zamówili  taksówkę z Zabrza do Bytomia i z powrotem. Taksówkarza zaatakowali wówczas gdy ten zakończył kurs. Jeden ze sprawców złapał go za głowę, a drugi wyciągnął pieniądze z jego portfela. 19 latek został szybko zatrzymany i spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie. Zatrzymanie 25 latka to tylko kwestia czasu.

Napad na taksówkarza miał miejsce kilka dni temu w godzinach wieczornych.

 – Dwóch mężczyzn na ulicy Wallek Walewskiego wsiadło do taksówki zamówionej za pośrednictwem aplikacji bolt. Mężczyźni prosili o transport na teren Bytomia i z powrotem. Kiedy kurs się zakończył, jeden z mężczyzn przytrzymał kierowcę za głowę, a drugi zabrał gotówkę z portfela taksówkarza. Potem sprawcy uciekli – opowiada mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Na szczęście taksówkarzowi nic się nie stało. Policjanci szybko wytypowali sprawców napadu. Młodszy z nich trafił już do aresztu. Z kolei 25 latek powinien zostać niebawem przez mundurowych zatrzymany. Obydwu bandytom grozi nawet do 12 lat za kratkami.

Podobne artykuły

Kibice z Torcidy świętowali swoje 25 lecie [WIDEO]

redaktor

Volkswagenem z marihuaną i pod jej wpływem…

redaktor

Wieczór gier planszowych w Cafe Sztolnia

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «