fbpx
INFORMACJE SPORT

Będą grali w scrabble przez całą dobę – XXI Turniej Non Stop „Le Mans”

To jedne z największych, ogólnopolskich zawodów scrabblowych i jednocześnie wyzwanie dla prawdziwych twardzieli o najsprawniejszych umysłach oraz największym zasobem słów. Bez przerwy, przez całą dobę uczestnicy XXI Turnieju Non Stop „Le Mans” będą grali w scrabble. Zawody odbędą się w ten weekend 19-20 listopada na terenie zabrzańskiej Szkoły Podstawowej nr 15.

To jedne z największych, ogólnopolskich zawodów scrabblowych i jednocześnie wyzwanie dla prawdziwych twardzieli o najsprawniejszych umysłach oraz z największym zasobem słów. Bez przerwy, przez całą dobę uczestnicy XXI Turnieju Non Stop „Le Mans” będą grali w scrabble. Zawody odbędą się w ten weekend 19-20 listopada na terenie zabrzańskiej Szkoły Podstawowej nr 15.

„Nieprzerwanie, przez całą dobę, gracze i graczki z całej Polski, w tym czołówka rankingu Polskiej Federacji Scrabble, będą ze sobą rywalizować. Znajomość dziesiątków tysięcy słów i idących w trzy miliony ich form odmiennych, umiejętność szybkiego anagramowania oraz odporność na zmęczenie wyłonią triumfatorkę lub triumfatora mistrzostw” – informują organizatorzy.

Zawody organizuje Polska Federacja Scrabble, Rada Dzielnicy Centrum Południe w Zabrzu, Szkoła Podstawowa nr 15 w Zabrzu oraz Uczniowski Klub Sportowy „Anagram” z Zabrza. Dla wszystkich osób uczestniczących przewidziano pamiątkowe koszulki oraz nagrody. Debiutantki i debiutanci nie ponoszą żadnych opłat.

Zapisy na zawody i więcej informacji jest dostępnych tutaj.

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

Rozpoznajecie ich? Brutalnie pobili 30-latka [ZDJĘCIA]

redaktor

Zaborze Południe. Zatrzymano 25 letniego włamywacza

redaktor

Trafił do aresztu za nękanie byłej partnerki

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «