40 letni oprawca z Zabrza od ponad trzech lat znęcał się nad swoją partnerką i jej dziećmi. W sobotę został jednak aresztowany i grozi mu nawet do 5 lat odsiadki w więzieniu.
40 latka zatrzymali w minioną sobotę policjanci z I Komisariatu Policji w Zabrzu. Z zebranych przez mundurowych informacji wynikało, że regularnie znęcał się psychicznie i fizycznie na swoją 40 letnią partnerką i jej dwójką dzieci.
Przeczytaj też: Zabrze wśród miast z największą szansą na referendum – Zabrze24.info
– W ciągu trzech lat mężczyzna stosował wobec nich różne formy przemocy. Między innymi bicie pięściami, metalową pałką, wyrywanie włosów, niszczenie mienia oraz wyzwanie i obrażanie – wymienia asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.
Przeczytaj też: Radny Olejniczak najpierw coś powiedział, a potem się z tego tłumaczył – Zabrze24.info
Po zebraniu wszystkich dowodów, oprawca został zatrzymany i przesłuchany przez policjantów. Sąd zadecydował o tym, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Zadecyduje też finalnie o tym ile czeka go lat odsiadki w więzieniu.
Foto: zdjęcie ilustracyjne
Subskrybuj nasz kanał na Youtube i posłuchaj najnowszego podcastu: Antczak i Pawlenka o… Zabrzu – Odcinek 35 – AntyPodcast! – Zabrze24.info ⬇️