fbpx
INFORMACJE KULTURA

Co zaplanowano w mieście z okazji 3 Maja?

Bardzo skromnie zapowiadają się organizowane przez miasto obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. Program sprowadza się tak naprawdę do trzech punktów. Więcej, jak się okazuje potrafią zorganizować społecznicy z Zabrza.

Bardzo skromnie zapowiadają się organizowane przez miasto obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. Atrakcyjny dla mieszkańców program potrafią zaproponować za to społecznicy z Zabrza.

Program obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja, które zaplanował zabrzański samorząd sprowadzają się tak naprawdę trzech punktów.

11:00 – msza święta w intencji Ojczyzny w Kościele pw. św. Anny z udziałem chóru „Resonans con tutti”,

po mszy – złożenie kwiatów pod tablicą „Pamięci tych, którzy grobów nie mają,

12:30 – świąteczny piknik w ogrodach parafialnych,16:00 – koncert plenerowy Orkiestry Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Koncert odbędzie się w Miejskim Ogrodzie Botanicznym (ul. Piłsudskiego 60).

Majówka Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan

Z myślą o mieszkańcach miasta Majówkę zorganizowało Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan. Już 2 maja z okazji Święta Flagi, w zabrzańskim Parku im. Powstańców Śląskich nie zabrakło atrakcji. Na tym jednak nie koniec.

Grillowanie, animacje, zabawy, a wszystko w godz. od 14.00 do 17.00. Wydarzenie powtórzymy w tym samym miejscu i w tych samych godzinach Z Okazji Narodowego Święta Konstytucji – mówi Alina Nowak, prezes Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan oraz radna Sejmiku Woj. Śląskiego.

Zachęcamy zatem do skorzystania z atrakcji przygotowanych przez Wspólnie dla Zabrzan, 3 Maja w godzinach od 14.00 do 17.00 w zabrzańskim Parku im. Powstańców Śląskich.

Podobne artykuły

Nowe, „wiosenne” barwy polityczne radnego Dziębowskiego…

redaktor

Straż pożarna i pogotowie gazowe na ul. Modrzewiowej

redaktor

PiS wygrywa wybory – wyniki sondażowe

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «