fbpx
INFORMACJE

Czerwona kartka dla radnych klubu Przyjazne Zabrze

W mediach społecznościowych pojawiły się wymowne grafiki, na których punktowani są czterej radni z naszego miasta, którzy założyli klub Przyjazne Zabrze. Udostępniają je na swoich profilach facebook'owych członkowie stowarzyszenia Lepsze Zabrza, którego liderem jest Kamil Żbikowski, zabrzański radny i były kandydat na prezydenta Zabrza.

W mediach społecznościowych pojawiła się wymowna grafika, na której punktowani są czterej radni z naszego miasta, którzy założyli klub Przyjazne Zabrze. Udostępniają ją na swoich profilach facebook’owych członkowie stowarzyszenia Lepsze Zabrza, którego liderem jest Kamil Żbikowski, zabrzański radny i były kandydat na prezydenta Zabrza.

Udostępniana grafika, na której znajdują się wizerunki radnych: Macieja Zgrzendka, Pawła Fronta, Marcina Szczerby i Grzegorza Lubowieckiego to najwyraźniej pokłosie rozłamu do którego doszło w Lepszym Zabrzu.

Przypomnijmy, czterem radnym zarzuca się, że za plecami swojego lidera – Kamila Żbikowskiego porozumieli się z lokalną władzą i w tej chwili tworzą nieformalną koalicję z zabrzańskimi radnymi Koalicji Obywatelskiej skupionymi wokół prezydent Agnieszki Rupniewskiej. Pisaliśmy na ten temat i cały artykuł można przeczytać TUTAJ.

Członkowie Lepszego Zabrza, rozpowszechniając grafikę z wizerunkami czterech radnych zarzucają im brak lojalności, uczciwości, szczerości i działanie na szkodę stowarzyszenia Lepsze Zabrze.

Charakterystyczna jest tutaj sama czerwona kartka wystawiona czterem radnym, którzy założyli klub Przyjazne Zabrze. Warto przypomnieć, że takimi czerwonymi kartkami podczas kampanii w ostatnich wyborach samorządowych posługiwał się kandydat na prezydenta miasta Kamil Żbikowski, który w ten sposób punktował byłą już prezydent Zabrza Małgorzatę Mańkę-Szulik.

Posłuchaj najnowszego audio-felietonu „Antczak i Pawlenka o… Zabrzu”⬇️

Podobne artykuły

Punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze”

redaktor

Zatrucie tlenkiem węgla na Zaborzu. Dwie osoby w szpitalu

redaktor

Kolejna edycja bezpłatnych badań USG dla zabrzanek

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «