fbpx
INFORMACJE

„Dobra wola dla seniora” – świąteczna akcja zabrzańskich społeczników

Gotowe obiady w słoikach, konserwy, napoje, przyprawy i środki czystości zbierają członkowie Stowarzyszenia MocnoSpołeczni z Zabrza. Cel? Wesprzeć najbardziej potrzebujących seniorów z miasta przekazując im paczki świąteczne z zebranych produktów.

Akcja pod hasłem „Dobra wola dla seniora” organizowana jest z myślą o najuboższych seniorach z Zabrza.

„Wiele jest osób starszych, które mimo przepracowanego życia dostają emeryturę taką, która nie pozwala godnie żyć. Wiele jest osób starszych, które są samotne i nie mają do kogo zwrócić się o pomoc. Pokażmy, że mimo tego co pokazują nam wszelakie media, w Polsce jest wiele dobra, a serca Ślązaków są gorące. Pokażmy, że starsi ludzie mogą liczyć na nas, a ich los nie jest nam obojętny” – poinformowali na swojej oficjalnej stronie przedstawiciele Stowarzyszenia MocnoSpołeczni.

Niezbędne produkty można przekazywać, kontaktując się telefonicznie z MocnoSpołecznymi pod numerami telefonów: Sylwia- 505 008 703 oraz Ariel – 789 447 518. Więcej informacji o akcji „Dobra wola dla seniora” znajdziecie tutaj.

To nie pierwsze przedsięwzięcie organizowane przez Stowarzyszenie MocnoSpołeczni z Zabrza. Aktywiści organizowali już między innymi akcję dla chorej na nowotwór zabrzanki oraz dla zwierząt z zabrzańskiego schroniska „Psitul Mnie.” Pisaliśmy na ten temat i możecie przeczytać o tym cały artykuł.

Foto: Archiwum Stowarzyszenia MocnoSpołeczni

Podobne artykuły

Areszt za uprawę marihuany i posiadanie amfetaminy [ZDJĘCIA]

redaktor

Paweł Kobyliński pisze – Coś tu śmierdzi…

redaktor

Od dzisiaj korzystamy z tymczasowego dworca autobusowego

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «