fbpx
BIZNES

Dostęp do spotkań łatwiejszy jak nigdy wcześniej. Gdzie dostępna jest Ekstraklasa na żywo?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu dostęp do takich rozgrywek jak Ekstraklasa na żywo mieli tylko nieliczni. W dzisiejszych czasach sytuacja jest już zgoła inna. Do śledzenia ulubionych rozgrywek wystarczy w miarę sprawny telewizor bądź też dostęp do internetu. Piłka nożna pod jaką postacią jest aktualnie na wyciągnięcie ręki? Sprawdźcie to w niniejszym tekście.

Ekstraklasa na żywo

Powiedzmy sobie szczerze. Nasz rodzimy najwyższy piłkarski poziom rozgrywkowy nie jest czymś, czym mogłoby się zachwycać pół futbolowej Europy. Jakoś prezentowana przez zawodników nadal pozostawia wiele do życzenia, choć trzeba otwarcie przyznać, że da się zaobserwować delikatne zmiany na lepsze.

Jest jednak coś, co w przeciwieństwie do graczy stoi na naprawdę wysokim poziomie. Mowa tu konkretnie o transmisjach telewizyjnych i całej otoczce zbudowanej przez stację Canal +. Ekstraklasowa piłka na żywo relacjonowana przez tę stację o francuskich korzeniach to prawdziwy majstersztyk. Profesjonalne studia, ciekawe wywiady oraz gale podsumowujące kolejne sezonu to coś, czego nie powstydziłyby się z pewnością inne czołowe rozgrywki piłkarskie na świecie. Z pełnym przekonaniem można więc stwierdzić, że akurat tego poza granicami naszego kraju z całą pewnością nie musimy się wstydzić.

Bundesliga na żywo

Sytuacja z niemiecką ekstraklasą wygląda już zgoła inaczej. Bundesliga na żywo jest od jakiegoś czasu możliwa do śledzenia dla każdego, kto posiada wykupiony dostęp do Viaplay. Ta skandynawska platforma streamingowa posiada wyłączne prawa do relacjonowania wydarzeń piłkarskich odbywających się za naszą zachodnią granicą aż do końca sezonu 2028/2029. 

Trzeba przyznać, że początki przygody Viaplay na polskim rynku nie były najlepsze. Użytkownicy skarżyli się na liczne problemy techniczne, zarzucając włodarzom platformy oddanie do użytku produktu, który nie był jeszcze w pełni gotowy. W tym momencie sytuacja wygląda już nieco lepiej, jednak do pełni szczęścia nadal brakuje jeszcze całkiem sporo. 

Jeśli moglibyśmy mieć radę dla nowych podmiotów chcących podbić rynek praw sportowych nad Wisłą, to polecamy nie iść drogą kolegów po fachu z północnej części Europy. Zrażenie do siebie klientów jest bowiem wyjątkowo proste. Gorzej z odbudowaniem tego zaufania. Viaplay nadal nad tym pracuje. Z jakim skutkiem? To zapewne okaże się dopiero za jakiś czas.

Ekstraklasa na żywo – gdzie oglądać?

To pytanie wraca w zasadzie jak bumerang. Odpowiedź na nie możecie znaleźć np. na stronie o wdzięcznej nazwie offside. Tam pojawia się zwykle rozpiska zawierająca cały terminarz na każdą z ligowych kolejek. Warto mieć ten portal na oku, aby nie przegapić żadnego z ekstraklasowych spotkań.

Podobne artykuły

Straty zabrzańskich przedsiębiorców przez wymianę torów w centrum

redaktor

Paweł Kobyliński pisze – Plan dla Śląska

redaktor

ZUS w Zabrzu przyjął najwięcej wniosków o odroczenie płatności składek

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «