fbpx
INFORMACJE

Dzień Dziecka z ZUS i Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości

1 czerwca zabrzański oddział ZUS wraz Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje Dzień Dziecka. Impreza przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się nietypowo, bo online.  Jednak organizatorzy zapewniają, że najmłodsi nie będą się nudzić.

Wydarzenie dedykowane jest uczniom szkół podstawowych z miast podlegających działalności zabrzańskiego oddziału ZUS, czyli m.in. z Bytomia, z Piekar Śląskich, z Tarnowskich Gór, z Gliwic i z Zabrza.

Rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 10:10. Do udziału mogą się zgłosić całe klasy, jak i pojedynczy uczniowie. Wystarczy wysłać mejla pod adres kgrzywna@um.zabrze.pl. Następnie na adres ze zgłoszenia zostanie wysłany link do wydarzenia i szczegółowe informacje o spotkaniu.

W programie:

  • Zawsze Użyteczna Skarbonka – czyli Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne ? – ZUS Oddział w Zabrzu (10 minut) 9.00-9.10.
  • mini kurs języka migowego – ZUS Oddział w Zabrzu (10 minut) 9.10.-9.20.
  • spotkanie ze Sznupkiem – KMP Zabrze (15 minut) 9.20-9.35
  • „Papierowe zwierzaki” – Centrum Edukacji Twórczej OPP4 w Zabrzu (10 minut) 9.35-9.45
  • #mniej ekranu więcej dziecka – bezpieczne funkcjonowanie w Internecie – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zabrzu (15 minut) 9.45-10.00
  • quiz małego przedsiębiorcy – Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (10 minut) 10.00-10.10

– Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Zakres wiedzy jest różnorodny, dopasowany do wieku uczestników i co istotne tematyka szybko się zmienia, dzięki czemu dziecko szybko się nie znudzi danym zagadnieniem, bo zaraz będzie kolejne, który wprowadzi go w nowy obszar – zachęca Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Podobne artykuły

Zmarł ksiądz infułat Paweł Pyrchała

redaktor

Brutalne pobicie 73 letniego mieszkańca ul. Legnickiej [VIDEO]

redaktor

Zaatakował kastetem i nożem. 35 latek w ciężkim stanie w szpitalu

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «