fbpx
INFORMACJE

Finał ogólnopolskiego turnieju na najlepszego kucharza w Zespole Szkół Spożywczych

„Tradycyjne potrawy śląskie na stuletnim zabrzańskim stole” to temat przewodni Ogólnopolskiego Finału V Edycji Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz. Zmagania 14 najlepszych uczniów odbędą się od 24 do 27 kwietnia w zabrzańskim Zespole Szkół Spożywczych im. Bronisława Hagera.

„Tradycyjne potrawy śląskie na stuletnim zabrzańskim stole” to temat przewodni Ogólnopolskiego Finału V Edycji Turnieju na Najlepszego Ucznia  w Zawodzie Kucharz. Zmagania 14 najlepszych uczniów odbędą się od 24 do 27 kwietnia w zabrzańskim Zespole Szkół Spożywczych im. Bronisława Hagera.

Nie po raz pierwszy Finał Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz organizuje zabrzański Zespół Szkół Spożywczych wraz z Izbą Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości.

W piątej edycji weźmie udział 14 uczniów, a ich zmagania będą się składały z dwóch etapów – części pisemnej, a następnie części praktycznej, w której każdy z uczestników sporządzi dwie porcje dania związane z tematem przewodnim tegorocznego konkursu.

Zwycięzcy turnieju zostaną zwolnieni z egzaminów zawodowych.

Podobne artykuły

Najpierw wysłał nagie zdjęcia, potem był szantażowany

redaktor

Paraliż na DK 88 w Zabrzu! Dwa wypadki w ciągu półtorej godziny!

redaktor

Po pijanemu, bez prawa jazdy uderzył w radiowóz!

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «