fbpx
INFORMACJE

Groził nożem konkubinie. Znęcał się nad nią od kilku lat…

Policyjny dozór i zakaz zbliżania się do swojej partnerki nałożono na 53 letniego mieszkańca Zabrza. Oprawca od 2020 roku znęcał się psychicznie nad swoją konkubiną. Jednak ostatnio posunął się dalej – przyłożył konbiecie nóż do gardła i groził, że ją zabije.

Policyjny dozór i zakaz zbliżania się do swojej partnerki nałożono na 53 letniego mieszkańca Zabrza. Oprawca od 2020 roku znęcał się psychicznie nad swoją konkubiną. Jednak ostatnio posunął się dalej – przyłożył kobiecie nóż do gardła i groził, że ją zabije.

Oprawca znęcał się psychicznie nad swoją partnerką poprzez poprzez obraźliwe wyzwiska i poniżanie jej.

– Taka sytuacja trwała od kilku lat jednak podczas ostatniej awantury posunął się o krok dalej. W jej trakcie przyłożył swojej partnerce nóż do szyi i groził jej śmiercią. Wtedy kobieta postanowiła przerwać milczenie i zwróciła się o pomoc do policjantów.  Mężczyzna jeszcze tego samego dnia został zatrzymany  – mówi mł. asp. Sebastian Bijok z zabrzańskiej komendy policji.

53 latek został objęty policyjnym dozorem. Nałożono na niego również zakaz zbliżania się do partnerki i kontaktowania się z nią. Grozi mu nawet do 5 lat za kratkami.

Foto: zdjęcie ilustracyjne

Podobne artykuły

Od poniedziałku rusza nabór do przedszkoli

redaktor

Wielkie Derby Śląska – zamieszki na trybunach i spalenie flagi Górnika [VIDEO]

redaktor

Warto głosować na „Sport pod chmurką” w Szkole Podstawowej nr 36

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «