fbpx
INFORMACJE

Helenka. Oszukał seniorkę podając się za pracownika wodociągów

Podawał się za pracownika wodociągów i wszedł do mieszkania 90 letniej zabrzanki pod pretekstem przeprowadzenia przeglądu instalacji wodnej. Seniorka z Helenki straciła ponad 16 tys zł oszczędności!

Podawał się za pracownika wodociągów i wszedł do mieszkania 90 letniej zabrzanki pod pretekstem przeprowadzenia przeglądu instalacji wodnej. Seniorka z Helenki straciła ponad 16 tysięcy złotych oszczędności!

Oszust i złodziej przy okazji zapytał 90 latkę czy rozmieni mu jeden banknot. Seniorka oczywiście się na to zgodziła i w ten sposób przestępca już wiedział gdzie przechowuje pieniądze.

– Następnie poprosił 90-latkę o odkręcenie wody w łazience, po czy wykorzystując nieuwagę, zabrał wszystkie oszczędności seniorki. W wyniku tej kradzieży kobieta straciła ponad 16000 złotych. Gdy zorientowała się, że została okradziona, zadzwoniła do swojej córki która powiadomiła policjantów – mówi mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Teraz policjanci szukają oszusta. To kolejne oszustwo, w którym poszkodowana jest starsza osoba. Policjanci apelują o ostrożność.

Podobne artykuły

Poszukiwany właściciel skradzionego roweru

redaktor

Jak kierowcy oceniają przedłużenie Alei Korfantego w Zabrzu? [SONDA ULICZNA WIDEO]

redaktor

Wieczór gier planszowych w Cafe Sztolnia

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «