fbpx
INFORMACJE SPORT

Kibice z Torcidy już nie poprą w wyborach Mańki-Szulik?

„TORCIDA GÓRNIK TO FANATYCY!!! Nie politycy i słudzy carycy!!!” - tak skwitowali swoje oświadczenie kibice Torcidy Górnik Zabrze. Wygląda na to, że cierpliwość fanów zabrzańskiego klubu się wyczerpała i w najbliższych wyborach prezydent Zabrza nie ma co liczyć na ich poparcie.

TORCIDA GÓRNIK TO FANATYCY!!! Nie politycy i słudzy carycy!!!” – tak skwitowali swoje oświadczenie kibice Torcidy Górnik Zabrze. Wygląda na to, że cierpliwość fanów zabrzańskiego klubu się wyczerpała i w najbliższych wyborach prezydent Zabrza nie ma co liczyć na ich poparcie.

Górnik maszynką do wygrywania wyborów…

Jak informowały kilkukrotnie media, dzięki poparciu kibiców Torcidy Małgorzata Mańka-Szulik wygrywała dotychczas wybory prezydenckie. Zabrzański klub traktowała niczym narzędzie polityczne. Teraz na poparcie elektoratu skupionego wśród Torcidy Górnik raczej nie ma co liczyć.

W obietnice o budowie czwartej trybuny stadionu Górnika Zabrze chyba nikt poważny w mieście już nie wierzy.

Dotychczasowe działania zawsze były kierowane w stronę rozwoju klubu, a wspólnym mianownikiem zawsze było dobro Górnika. Dlatego też wspieraliśmy każdy projekt, w którym zapewniano nas, że ma na celu wyprowadzenie ukochanego Górnika na odpowiednie tory (gwarantując w przyszłości sportowy sukces i stabilizację finansową). Biorąc pod uwagę, jak to się wszystko potoczyło i widząc realną alternatywę, możemy z pełną stanowczością powiedzieć; „PRZYSZEDŁ CZAS NA ZMIANY”!” – informuje w oświadczeniu Torcida Górnik.

Tak władze Zabrza niszczą Górnika…

Cierpliwość kibiców wyczerpała się podczas ostatniego meczu z Cracovią Kraków. Wywiesili wówczas transparenty – jeden z nich o treści: „Układy, ciepłe posady, a zamiast sportu jest polityka – tak nam władza miasta niszczy Górnika!”

Jak poinformowały Nowiny Zabrzańskie wywieszenie tych transparentów próbował uniemożliwić Tomasz Masoń – członek zarządu Górnika Zabrze i bliski przyjaciel rodziny Małgorzaty Mańki-Szulik (o czym też już informowano w mediach). Kierownik ds. bezpieczeństwa Górnika Zabrze – Tomasz Milewski nie ugiął się jednak woli Masonia i transparenty zostały. Milewski został zwolniony z Górnika Zabrze. Powód? Zarzucano mu już wcześniej spisek z Torcidą.

Nastał odpowiedni moment, by uderzyć pięścią w stół i zrobić to co należy! To co jest słuszne! Koniec polityki na Górniku! Niech POLITYCY zajmą się POLITYKĄ! Władze miasta miastem!!! Cierpliwie czekaliśmy na odpowiedni moment do rozpoczęcia ofensywy i właśnie ten czas nastał. Z tej drogi nie ma już powrotu!” – informuje w mediach społecznościowych Torcida Górnik.

Wygląda na to, że prezydent Zabrza utraciła już nie tylko kluczowy dla niej elektora kibiców Górnika, ale również znacznej części pozostałych mieszkańców Zabrza, których cierpliwość już dawno się wyczerpała. A to oznaczać może schyłek Małgorzaty Mańki-Szulik na stanowisku prezydenta Zabrza.

Foto/źródło: Torcida Górnik

Podobne artykuły

Ogłoszono przetarg na wyburzenie starej trybuny Areny Zabrze

redaktor

Najlepsze w Europie domy ekologiczne z prefabrykatów produkowane są w Zabrzu

redaktor

Prowadził auto pod wpływem metamfetaminy i przewoził narkotyki

redaktor

1 comment

Anonim 16 września 2022 at 10:09

do tytułu: „Kibice Górnika”, nie „Kibice Torcidy”. Torcida to nie klub, jej się nie kibicuje 😉 pzdr

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «