fbpx
BIZNES

Majówka górach ? Postaw na Piastun Spa & Wellness w Krynicy Zdrój

Szybkim krokiem zbliża się majówka. Dla wielu z nas jest to okazja na kilkudniowy wypad. Jedni wybierają morze, inni odwiedzają znane i duże miasta. Tymczasem my chcemy zaproponować Wam góry, a dokładniej Krynicę, czyli perłę polskich uzdrowisk. Co Wy na to?

Szybkim krokiem zbliża się majówka. Dla wielu z nas jest to okazja na kilkudniowy wypad. Jedni wybierają morze, inni odwiedzają znane i duże miasta. Tymczasem my chcemy zaproponować Wam góry, a dokładniej Krynicę, czyli perłę polskich uzdrowisk. Co Wy na to?

Dlaczego wyjazd do Krynicy jest ciekawą propozycją?

Góry są piękne o każdej porze roku. Miasto Krynica leży u stóp Beskidu Sądeckiego. Są tu cudowne krajobrazy, sporo znakowanych szlaków pieszych, są także propozycje dla wszystkich, którzy po górach nie bardzo lubią chodzić i wolą korzystać na przykład z wyciągu krzesełkowego lub kolejki linowej, albo spacerować po płaskim deptaku.

Co warto zobaczyć w Krynicy?

  • Jeśli cenicie wspaniałe widoki to koniecznie powinniście się wybrać kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką lub też na wielką, widoczną z daleka wieżę widokową w Słotwinach. Bliżej Centrum miejscowości jest jeszcze też Góra Parkowa, na którą zawiezie Was kolej linowo – terenowa.
  • Do największych atrakcji miasta należy słynny deptak zdrojowy z licznymi lodziarniami, restauracjami, pijalnią wód mineralnych, alejkami do spacerowania i pięknymi zabytkowymi zdrojowymi willami. Wieczorem możecie zobaczyć piękne widowisko w postaci fontanny multimedialnej.
  • W bliskiej odległości od deptaka znajdziecie Muzeum Nikifora Krynickiego – słynnego malarza prymitywisty, a także Muzeum Zabawek, które będzie ciekawą propozycją zarówno dla dzieci jak też ich rodziców.
  • Miłośnikom zabytków architektury sakralnej polecamy drewniany, ciekawy kościół w Słotwinach, który niegdyś był cerkwią łemkowską.

Górska majówka w Krynicy na pewno będzie udana.

Gdzie w Krynicy nocować?

W Krynicy, a także w sąsiednich miejscowościach jest sporo różnych miejsc noclegowych. Jeśli w Internecie wpiszecie frazę „Noclegi Krynica Zdrój” ukaże się Wam zapewne wiele różnych propozycji. My w szczególny sposób polecamy wybrać hotel ze strefą spa&wellness. Będzie to dobra opcja na wypadek gdyby zdarzyła się brzydka pogoda. Baseny, sauny, bilard i inne atrakcje sprawią, że na pewno nie będziecie się nudzić.

Podobne artykuły

Śląski Klaster Energii kluczem do niskich rachunków za prąd

redaktor

Prywatne żłobki i przedszkola

@admin

Planujesz zakup auta z zagranicy i masz obawy? Nic strasznego! Zapoznaj się z tym, jakich formalności musisz dopełnić

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «