fbpx
INFORMACJE

Nowe informacje w sprawie 21 latka, który spadł z szóstego piętra

21 latek, który spadł wczoraj z szóstego piętra bloku przy ul. Marii Curie Skłodowskiej trafił do szpitala w Katowicach Ochojcu. Zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego stan jest ciężki.

21 latek, który spadł wczoraj z szóstego piętra bloku przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej trafił do szpitala w Katowicach Ochojcu. Zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego stan jest ciężki.

Przypomnijmy, w miniony poniedziałek doszło do wypadku na ul. Marii Curie-Skłodowskiej 12 c w Zabrzu. Z balkonu na szóstym piętrze wieżowca spadł 21 latek. Mężczyzna był przytomny. Został niezwłocznie zabrany śmigłowcem LPR do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu.

– Pacjent trafił na blok operacyjny. W tej chwili przebywa na oddziale intensywnej terapii – informuje Jolanta Wołkowicz, główny specjalista ds. administracji i promocji Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Ochojcu.

Ja wynika z informacji przekazanych portalowi Zabrze24.info przez Komendę Miejską Policji w Zabrzu, 21 latek próbował popełnić samobójstwo.

Autor: Marcin Pawlenka/Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

100 mieszkań dla zabrzan to wyłącznie obietnice bez pokrycia?

redaktor

36 latek zatrzymany z amfetaminą i marihuaną [WIDEO]

redaktor

Prezydent Zabrza skazała miasto na smród? Potwierdza to były pracownik urzędu!

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «