fbpx
BIZNES

Nowy Paczkomat w Zabrzu

Zabrze rozwija się bardzo dynamicznie, również w sieci InPost! Na mapie miasta powstał kolejny punkt, w którym nadasz lub odbierzesz paczkę. Paczkomat na ulicy Kościuszki 7 znajduje się w komfortowej dla klientów lokalizacji – tuż obok sklepu Lidl. Ze względu na całodobową dostępność, to Ty sam wybierasz najlepszą porę, aby skorzystać z usług InPost. Sprawdź, jakie to proste!

Paczkomat ZAB07M w Zabrzu

Duży, doskonale oznakowany i podświetlony – to właśnie Paczkomat ZAB07M, który powstał na ulicy Kościuszki 7 w Zabrzu, w województwie śląskim. Maszyna działa całodobowo, a fakt, że stoi obok sklepu Lidl, gwarantuje wszystkim klientom wygodne dojście dla pieszych i przestronny parking dla zmotoryzowanych. W Paczkomacie dostępna jest płatność internetowa PayByLink w formie szybkiego przelewu. Dzięki niej w kilka chwil zapłacisz za przesyłkę. Jednak maszyna usytuowana na ulicy Kościuszki w północnej części miasta to tylko jeden z ponad 25 obiektów InPost, obejmujących Paczkomaty i Punkty Obsługi Paczek w Zabrzu. Cała lista maszyn w mieście wraz z ich adresami, dostępna jest w wyszukiwarce strony internetowej InPost.pl.

Nadawanie paczki w Paczkomacie – szybkie i proste!

Szybkie nadawanie paczek za pomocą Paczkomatów można zrealizować na dwa sposoby. Jeden z nich dostępny jest w maszynach z opcją płatności kartą lub Blikiem. Wtedy wystarczy na ekranie maszyny uzupełnić dane o przesyłce (gabaryt paczki, numer telefonu, e-mail odbiorcy i nadawcy oraz Paczkomat, do którego ma trafić) i zapłacić wybraną metodą. Po opłaceniu jedna ze skrytek zostanie otwarta – należy włożyć do niej paczkę i potwierdzić nadanie. W przypadku pozostałych Paczkomatów można skorzystać z płatności internetowej. Aby nadać przesyłkę, należy wypełnić formularz dostępny pod adresem inpost.pl/SzybkieNadania. Podaje się w nim informacje związane z paczką, a także dane dotyczące nadawcy i odbiorcy. Kolejnym krokiem jest realizacja internetowej płatności i odbiór etykiety. Należy ją wydrukować, a następnie nakleić na przygotowaną do nadania przesyłkę. Gotową paczkę wystarczy zawieźć do wybranego Paczkomatu, na jego ekranie zeskanować kod z etykiety, a po otwarciu drzwiczek umieść ją w skrytce.

Odbieranie paczki z Paczkomatu jednym kliknięciem

W InPost najważniejsza jest wygoda, dlatego korzystający z Paczkomatów mogą odebrać swoją paczkę nawet bez korzystania z monitora! Jak to możliwe? Z chwilą, gdy w Paczkomacie pojawia się przesyłka, każdy, kto posiada aplikację, otrzymuje powiadomienie. Teraz pozostaje tylko podróż do maszyny. Aby odebrać paczkę, wystarczy podejść do Paczkomatu, wybrać w aplikacji opcję „Otwórz skrytkę”, a następnie wyciągnąć z niej przesyłkę i gotowe! To rozwiązanie idealnie sprawdza się podczas gorących okresów sprzedażowych np. świątecznych. Nie musisz stać w kolejce do ekranu – skrytkę otwierasz zdalnie! Alternatywą jest klasyczna metoda odbioru z kodem. Gdy przesyłka jest w Paczkomacie, odbiorca otrzymuje powiadomienie e-mailem i w aplikacji, które zawiera kod odbioru z 6 cyframi oraz kod QR. Po dotarciu do maszyny należy go wpisać lub zeskanować na ekranie, dzięki czemu skrytka otworzy się i można z niej wyjąć paczkę. Pamiętaj, że z aplikacją InPost, odbiór przesyłki jest znacznie wygodniejszy!

Paczkomaty InPost – dlaczego warto?

To, że z usług InPost korzystają miliony klientów potwierdza, że Paczkomaty to naprawdę świetny wybór. Wystarczy spojrzeć na konkurencyjne, jedne z najniższych cen na rynku. Koszty nadania przesyłki są zdecydowanie niższe niż w innych firmach kurierskich. Poza atrakcyjną ceną liczy się wygoda klientów! Do ich dyspozycji jest już ponad 6000 Paczkomatów w całej Polsce, a ta liczba stale rośnie, ponieważ codziennie do bazy dodawane są nowe maszyny. Niezwykle istotna jest również całodobowa dostępność. Paczkomaty działają 7 dni w tygodniu, 24h na dobę, dlatego można z nich korzystać o dowolnej porze dnia – klientów nie ograniczają wybrane godziny otwarcia. Każda z przesyłek jest też śledzona na wszystkich etapach podróży, a niektóre z nich trafiają do odbiorcy nawet dzień po nadaniu! Korzystający z Paczkomatów, dbają o środowisko, ponieważ jest to bardziej ekologiczne rozwiązanie niż tradycyjne usługi kurierskie!

Podobne artykuły

Siódme urodziny Pracowni Fryzjerskiej Joanna Wysocka

redaktor

Czym zajmuje się adwokat?

@admin

System bonus-malus, czyli ile możesz zapłacić za OC po szkodzie?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «