fbpx
KULTURA

Nowy utwór i nowy teledysk młodej piosenkarki z Zabrza

„Zanim” - to tytuł nowej piosenki i klipu, który nagrywała niedawno utalentowana piosenkarka z Zabrza – Kinga Krywalska. Wiele wskazuje na to, że tę nową produkcję będzie można usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

Zanim” – to tytuł nowej piosenki i klipu, który nagrywała niedawno utalentowana piosenkarka z Zabrza – Kinga Krywalska. Wiele wskazuje na to, że tę nową produkcję będzie można usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

Utwór „Zanim”, ukaże się w drugiej połowie marca. Został nagrany wraz ze światowej sławy producentem. W produkcję klipu została zaangażowana grupa taneczna StandArt, która przygotowała specjalny układ taneczny. Jak mówi Kinga Krywalska, ogromne zaangażowanie wielu osób oraz firm spowoduje iż będzie to naprawdę dobrze wykonana praca .

W projekcie wzięło udział ponad 50 osób .Klip został nakręcony przed oficjalnym otwarciem Funzeum w Gliwicach . Poprzedni klip piosenkarki cieszył się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników Youtube.com oraz osób słuchających platform streamingowych:

– ,,Zanim” to jednak całkiem inna piosenka, która jest utrzymana w tanecznym, wesołym i energicznym stylu – mówi Kinga Krywalska.

O premierze nowej piosenki i klipu na pewno będziemy niebawem informować. Odwiedzajcie i sprawdzajcie czasem Dział Kultura w portalu Zabrze24.info

Podobne artykuły

Świetlica dla najmłodszych uchodźców z Ukrainy w Teatrze Nowym

redaktor

„Książka na piątkę” czyli warsztaty online o czytaniu dzieciom

redaktor

Kinga Krywalska – wschodząca gwiazda muzyki pop z Zabrza

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «