fbpx
INFORMACJE

Pomóc może każdy! Wielkanocny poczęstunek dla bezdomnych

Zorganizowali już Wigilię, wiosenną zbiórkę odzieży teraz czas na wielkanocny poczęstunek. 14 kwietnia o godz. 14.00 administratorzy internetowej grupy Zabrzanie w Imię Zasad zapraszają wszystkich bezdomnych z miasta do Baru Voyager. Zachęcają też wszystkich zabrzan do pomocy w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Ola Panelska i Tomasz Bugaj – administratorzy grupy Zabrzanie w Imię Zasad część składników niezbędnych do zorganizowania poczęstunku dla potrzebujących już mają. Jednak w Zabrzu bezdomnych jest 280. Dlatego każde wsparcie będzie mile widziane.

– Zapraszamy do współpracy osoby pragnące przekazać produkty spożywcze niezbędne do zorganizowania poczęstunku. Wędliny, jajka, ciasta, majonez, chrzan i co tam jeszcze na śniadanie wielkanocne się podaje – napisał w grupie Zabrzanie Imię Zasad Tomasz Bugaj.

Ci, którzy chcą nawet w najmniejszym stopniu przyczynić się do pomocy, proszeni są o kontakt z administratorami grupy Zabrzanie w Imię Zasad. https://www.facebook.com/groups/1778487859065794/

– Ze względów logistycznych prosilibyśmy osoby chcące pomóc o zadeklarowanie się na mój lub Oli priv ile czego mogliby dać, tam też uzgadniamy wszelkie szczegóły – poinformował administrator grupy.

Podobne artykuły

Kierowca autobusu wjechał w przejazd kolejowy – mógł być pod wpływem marihuany

redaktor

Pijany 23 latek uderzył samochodem w drzewo

redaktor

Zabrze ruszyło z przyjmowaniem ukraińskich uchodźców

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «