fbpx
SPORT

Prezydent Mańka-Szulik zdeterminowana, żeby oddać Górnik

Na swoim oficjalnym profilu facebook'owym prezydent Zabrza poinformowała, że po raz kolejny złożyła uchwałę dotyczącą prywatyzacji Górnika Zabrze.

Na swoim oficjalnym profilu facebook’owym prezydent Zabrza poinformowała, że po raz kolejny złożyła uchwałę dotyczącą prywatyzacji Górnika Zabrze. Chce, żeby podczas sesji Rady Miasta, która odbędzie się 17 kwietnia rozstrzygnięto kwestię przejęcia klubu przez prywatnego inwestora.

Kończy się długi i skomplikowany proces prywatyzacji Górnika. Zgodnie z wymaganiami prawa po ogłoszeniu jego rozpoczęcia zaprosiliśmy do negocjacji wszystkich zainteresowanych. Proces musi się odbywać w sposób transparentny i otwarty dla wszystkich. Zleciliśmy wycenę akcji profesjonalnemu podmiotowi, który się w tym specjalizuje, podpisaliśmy z zainteresowanymi dokumenty o zachowaniu poufności i dopuściliśmy ich do badania sytuacji finansowej spółki. Odbyły się także wstępne spotkania ze wszystkimi trzema zainteresowanymi podmiotami oraz wyznaczono terminy kolejnych spotkań” – napisała na swoim profilu facebook’owym Małgorzata Mańka-Szulik.

Dodatkowo, prezydent Zabrza zaproponowała, żeby Lukas Podolski wziął udział w finalnych pracach komisji w roli obserwatora.

Foto: gronikzabrze.pl

Podobne artykuły

Najbliższy mecz PGNiG Superligi z atrakcjami dla dzieci

redaktor

Jest inwestor, który chce kupić Górnika, ale czy coś z tego wyjdzie?

redaktor

Górnik Zabrze ma nową radę nadzorczą. Czy jej członkowie powołają nowego prezesa?

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «