fbpx
INFORMACJE SPORT

Puchar Polski. Kibice Socios Górnik organizują zbiórkę dla mieszkańców Ukrainy

Na godzinę przed zaplanowanym w środę (2 marca) meczem Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Zabrze, a poznańskim Lechem kibice Socios będą prowadzić zbiórkę najbardziej potrzebnych artykułów dla mieszkańców Ukrainy.

Godzinę przed zaplanowanym w środę (2 marca) meczem Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Zabrze, a poznańskim Lechem kibice Socios będą prowadzić zbiórkę najbardziej potrzebnych artykułów dla mieszkańców Ukrainy.

Przed stadionem Górnika, w okolicach kasy niebieskiej będzie rozstawiony namiot Socios Górnik.

„Jak zwykle możecie podejść, porozmawiać o klubie, zapisać się do naszego stowarzyszenia, ale… tym razem nie to jest najważniejsze. Jeśli będziecie chcieli wesprzeć mieszkańców Ukrainy w tych ciężkich dla nich czasach, przynieść jakieś produkty spożywcze (konserwy, makaron, ryż), środki higieny osobistej, materiały opatrunkowe, koce, śpiwory, itp. (bez ubrań i obuwia), to możecie to zrobić i zostawić je u nas pod namiotem” – poinformowało w mediach społecznościowych Stowarzyszenie Socios Górnik.

Zebrane artykuły przedstawiciele Socios Górnik przekażą zabrzańskim organizacjom, które zajmują się zbiórkami dla poszkodowanych w wyniku agresji Rosji na Ukrainę.

„I prosimy o niekomentowanie tego politycznie, to nas nie interesuje!!! Interesują nas dzieci, kobiety – ludzie – tu i teraz !!! A tak na marginesie – J***ć Putina!” – kwitują w mediach społecznościowych kibice Socios Górnik.

Pucharu Polski: Górnik Zabrze – Lech Poznań, środa 2 marca o godz. 18.00. Zbiórka Socios Górnik rozpocznie się o godz. 17.00.

Grafika/foto: Socios Górnik

Podobne artykuły

Przełom w akcji poszukiwania górników z kopalni Bielszowice

redaktor

Desperat z Biskupic chciał wysadzić w powietrze kamienicę

redaktor

Budowę czwartej trybuny ma rozpocząć uczciwa i wypłacalna spółka?

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «