fbpx
KULTURA

Relacja z królewskiego koncert T.Love w Arenie Gliwice [VIDEO]

Najnowsze piosenki z najnowszej płyty Hau! Hau! takie jak Pochodnia i stare, znane i wspaniałe przeboje takie jak Warszawa, King, Motorniczy czy Na bruku. Specjalny koncert T.Love w Arenie Gliwice przyciągnął w minioną niedzielę (22 maja) kilkanaście tysięcy fanów zespołu.

Najnowsze piosenki z najnowszej płyty Hau! Hau! takie jak „Pochodnia” jak również stare, znane i wspaniałe przeboje takie jak: „Warszawa”, King, „Motorniczy” czy „Na bruku”. Specjalny koncert T.Love w Arenie Gliwice przyciągnął w minioną niedzielę (22 maja) kilkanaście tysięcy fanów zespołu.

Najnowsze piosenki z najnowszej płyty Hau! Hau! takie jak Pochodnia i stare, znane i wspaniałe przeboje takie jak Warszawa, King, Motorniczy czy Na bruku. Specjalny koncert T.Love w Arenie Gliwice przyciągnął w minioną niedzielę (22 maja) kilkanaście tysięcy fanów zespołu. Zespół koncertował w starym, królewskim składzie: Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Jacek Perkowski, Paweł Nazimek, Sidney Polak. Przy nich gościnnie wystąpili Tomasz Organek oraz Daria Zawiałow.

Foto/Video: Joanna Wysocka

Podobne artykuły

Zespół Pieśni i Tańca Gruzji „RUSTAVI” wystąpi w DMiT

redaktor

Noc Muzeów w Sztolni Królowa Luiza i Kopalni Guido

redaktor

Młody youtuber z Zabrza nie tylko komentuje gry…

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «