fbpx
KULTURA

Rusza Carnall Festival. Po raz pierwszy wstęp na koncerty jest płatny

W niedzielę, 7 lipca zaplanowana jest pierwsza odsłona tegorocznej edycji Carnall Festival. W zrewiatalizowanej Strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu wystąpią Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. W odróżnieniu od poprzednich edycji festiwalu w tym roku koncerty są biletowane.

W niedzielę, 7 lipca zaplanowana jest pierwsza odsłona tegorocznej edycji Carnall Festival. W zrewitalizowanej Strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu wystąpią Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. W odróżnieniu od poprzednich edycji festiwalu w tym roku koncerty są biletowane.

Carnall Festival w Sztolni Królowa Luiza odbywa się po raz czwarty. Po raz pierwszy jednak wstęp na koncerty jest płatny. Oprócz koncertów Darii ze Śląski i Natalii Szroeder, które zaplanowanych 7 lipca, jeszcze 21 lipca będzie można posłuchać trzech najlepszych twórców polskiego rapu i hip-hopu – O.S.T.R. oraz Fisz Emade.

Z kolei Patrycja Markowska i Oskar Cyms pojawią się na trzecim i przedostatnim koncercie Carnall Festivalu 4 sierpnia. Ostatni koncert zabrzmi 25 sierpnia i wystąpią na nim Young Igi, Otsochodzi oraz Daria Zawiałow.

Każde z zaplanowanych wydarzeń otwierać będzie Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Bilet na Carnall Festival kosztuje 106, 50 zł i można go kupić stronie:

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/carnall-festival

Foto: materiały prasowe/archiwum

Posłuchaj audio-felietonu „Antczak i Pawlenka o… Zabrzu”⬇️

Podobne artykuły

Trzydniowy kiermasz płyt winylowych i CD w Centrum Handlowym M1

redaktor

Nowy utwór i nowy teledysk młodej piosenkarki z Zabrza

redaktor

Oprogramowanie dla biur rachunkowych – Korzyści z technologii OCR

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «