fbpx
BIZNES

Sklep z produktami konopnymi Mike’a Tysona w lokalu po zabrzańskim Mc Donald’s!

Tego w Zabrzu chyba nikt się nie spodziewał! A jednak! Na Placu Wolności, w lokalu po restauracji Mc Donald's, zostanie otwarty sklep z produktami konopnymi słynnego boksera Mike Tysona. Będzie w nim można kupić produkty popularnej w Kalifornii marki Tyson 2.0 – między innymi takie jak, żelki o smaku marihuany, w kształcie nadgryzionego ucha, które nawiązują do słynnej walki Evander'em Holyfield'em.

Tego w Zabrzu chyba nikt się nie spodziewał! A jednak! Na Placu Wolności, w lokalu po restauracji Mc Donald’s, zostanie otwarty sklep z produktami konopnymi słynnego boksera Mike’a Tysona. Będzie w nim można kupić produkty popularnej w Kalifornii marki Tyson 2.0 – między innymi takie jak żelki o smaku marihuany, w kształcie nadgryzionego ucha, które nawiązują do słynnej walki z Evander’em Holyfield’em.

Mike Tyson to słynny pięściarz, który w tej chwili gra epizodyczne role w filmach. Oprócz tego, emerytowany bokser uwielbia palić marihuanę, dlatego swoją nową „pasję” przekuł w konopny biznes pod popularną w Kalifornii marką Tyson 2.0.

Oprócz wielu konopnych produktów furorę robi najnowszy – żelki o smaku marihuany w kształcie nadgryzionego ucha. To marketingowy majstersztyk, nawiązujący do słynnej walki Żelaznego Mike’a z Holyfield’em, w której Tyson odgryzł swojemu rywalowi kawałek ucha. Incydent miał miejsce w Las Vegas, w 1997 roku.

Wielkie otwarcie już w Dniu Dziecka

Sklep Tyson 2.0 na zabrzańskim Placu Wolności ma zostać hucznie otwarty już 1 czerwca. Poinformował o tym osobiście w mediach społecznościowych Mike Tyson i cały wpis możecie przeczytać tutaj. Nie wiadomo jednak czy słynny pięściarz pojawi się na jego otwarciu.

Gdyby do tego doszło, to najprawdopodobniej prezydent Zabrza byłaby szczęśliwa opalając się w cieniu sławy Bestii i tym samym znajdując się w blasku fleszy, nie tylko ogólnopolskich mediów.

Jedno jest pewne. Nowy sklep wypełni w Zabrzu niszę po nieistniejącej od kilku lat restauracji Mc Donald’s. Będzie też wyjątkową promocją miasta, które przyciągnie amatorów konopnych produktów z całego kraju i zagranicy.

Podobne artykuły

Meble szkolne – jak wyposażyć placówkę edukacyjną?

@admin

Jak zadbać o bezpieczeństwo garażu?

@admin

Wymagania, jakie musi spełnić nowy salon fryzjerski

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «