fbpx
KULTURA

#SpacerwNiedzielę w Parku Leśnym im. Powstańców Śląskich

Już w niedzielę (12 maja) o godz. 11.00 w Parku Leśnym im. Powstańców Śląskich odbędzie się pełen atrakcji, rodzinny event. #SpacerwNiedzielę organizowany jest przez Zabrzańską Inicjatywę Społeczną, żeby pomóc Marcinowi Wilczyńskiemu, zabrzaninowi, który biegał w maratonach, a teraz walczy z nowotworem.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta i nie tylko, a także ich rodzicach organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji:

1. Plac Zabaw i Zajęcia Kreatywne: Dla najmłodszych uczestników czekać będą kolorowe place zabaw oraz warsztaty kreatywne, gdzie będą mogły wykazać się swoją wyobraźnią i kreatywnością.

2. Pokazy i Animacje dla Dzieci: Zaproponujemy ciekawe pokazy, teatrzyki i animacje, które rozbawią Wasze dzieci i sprawią, że będą mogły poczuć się jak w krainie cudów!

3. Gry i Zabawy na Świeżym Powietrzu: Będzie mnóstwo zabaw i gier na świeżym powietrzu, które umilą czas Waszym pociechom i sprawią, że będą mogły spędzić czas aktywnie i radośnie.

4. Malowanie Twarzy i Baloniki: Dzieci będą mogły przeobrazić się w ulubione postacie z bajek dzięki malowaniu twarzy oraz otrzymać kolorowe baloniki, które będą mogły zabrać ze sobą jako pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

5. Straż Pożarna, duże szachy, warsztaty trampoliny i zoomby, dmuchawiec dla dzieci, tatuaże dla dzieci, malowanie buzi, warsztaty sportowe Logo Art., kucyk, balony, wata, popcorn, warkoczyki, malowanie na folii i wiele więcej!

Podobne artykuły

„Bajtel w filharmonii” – wyjątkowy koncert z okazji Dnia Dziecka

redaktor

Metallica symfonicznie w zabrzańskim DMiT

redaktor

Koncert specjalny „KING” w „królewskim” składzie z gościnnym udziałem Tomasza Organka i Darii Zawiałow!

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «