fbpx
BIZNES

Sprzedaż i serwis sprzętu stomatologicznego w Polsce

Wyposażenie gabinetu dentystycznego to niemały koszt. Dlatego sprzedaż i serwis sprzętu stomatologicznego jest tematem, na który trzeba spojrzeć z uwagą. Sprawdźmy zatem, co ma do zaoferowania firma Woj-Med zaufany partner gabinetów i poradni stomatologicznych na terenie całego kraju.

Wyposażenie gabinetu dentystycznego to niemały koszt. Dlatego sprzedaż i serwis sprzętu stomatologicznego jest tematem, na który trzeba spojrzeć z uwagą. Sprawdźmy zatem, co ma do zaoferowania firma Woj-Med zaufany partner gabinetów i poradni stomatologicznych na terenie całego kraju.

Zrozumienie klientów od podstaw

Pierwszą sprawą jest indywidualne podejście do każdego klienta z osobna. To ważne, ponieważ sprzedaż sprzętu stomatologicznego to coś zupełnie innego niż handel w dyskoncie. Każdy gabinet musi bowiem sprostać konkretnym wymaganiom, które określają przepisy prawa. Musi również służyć zarówno pacjentom, jak i pracownikom gabinetu. Wszyscy powinni czuć się komfortowo.

Kolejną niezwykle ważną rzeczą jest zaufanie. Po pierwsze lekarz stomatolog musi mieć pewność, że używane przez niego lampy czy końcówki stomatologiczne zapewnią oczekiwane rezultaty. Z drugiej strony pacjenci chcą doświadczyć jak najmniej stresu. Rzetelne narzędzia dentystyczne mogą to zapewnić. Dlatego właśnie sprzedaż i serwis sprzętu stomatologicznego powinny opierać się na zaufaniu. Indywidualne podejście firmy Woj-Med jest kluczem do jego budowy.

Montaż sprzętu w gabinecie stomatologicznym

Sprzedaż unitów stomatologicznych to jedno. Montaż sprzętu – coś zupełnie innego. Mimo to, kupując wyposażenie gabinetów stomatologicznych w firmie Woj-Med, można dzisiaj liczyć również na jego instalację bezpośrednio po dostarczeniu. Zostanie przeprowadzona przez osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego typu urządzeń. Istotne jest bowiem to, aby nie robili tego przypadkowi ludzie. Dlaczego?

No cóż, poprawny montaż unitu stomatologicznego jest gwarancją jego funkcjonalności. Niewłaściwe podłączenie jednostki może mieć poważne konsekwencje. W niektórych przypadkach chodzenie na skróty w tym zakresie wpływa negatywnie na gwarancję producenta. Czy nie lepiej, aby sprawą zajął się wyspecjalizowany fachowiec? Unity stomatologiczne na sprzedaż oraz montaż u klienta to pozytywna cecha, która na pewno wyróżnia firmę Woj-Med.

Przeglądy gwarancyjne maszyn dentystycznych

A skoro już wspomnieliśmy o gwarancji, regularne przeglądy techniczne sprzętu dentystycznego powinny znaleźć się w kalendarzu każdego stomatologa. To najprostsza droga do uniknięcia awarii. Naprawy gwarancyjne mogą trwać całkiem długo, więc nie ma co czekać, aż się coś zepsuje. Woj-Med świadczy kompleksową obsługę w tym zakresie. Duże unity oraz pojedyncze Końcówki Stomatologiczne mogą przejść przegląd okresowy i należytą konserwację w każdej chwili.

Fachowy serwis unitów stomatologicznych dotyczy zarówno małych gabinetów na uboczu, jak i dużych klinik w centrum miasta. Pełna obsługa danej placówki jest zapewniona bezpośrednio po zakupie sprzętu. Serwisant zjawi się na miejscu zgodnie z ustalonym terminem i wykona bieżącą konserwację według potrzeb klienta.

Sprzedaż i serwis sprzętu stomatologicznego na miarę XXI wieku

Powyższe siłą rzeczy wiąże się z zaopatrzeniem dla gabinetów dentystycznych. Sprzedaż końcówek stomatologicznych, autoklawów czy mikroskopów to w zasadzie codzienność w sklepie Woj-Med. Co interesujące, każdy klient może liczyć również na bezpłatne doradztwo. To pomocne, zwłaszcza gdy w grę wchodzi modernizacja gabinetu stomatologicznego. Nowoczesne Unity Stomatologiczne są bowiem naszpikowane technologią. Nie każdy dentysta jest pod tym względem na bieżąco, tak więc fachowe doradztwo zaufanego partnera stanowi duży plus. Tak to właśnie wygląda w firmie Woj-Med.

Podobne artykuły

Większość na minusie, czyli wyniki finansowe zabrzańskich spółek miejskich

redaktor

Czy warto zdecydować się na taras drewniany?

@admin

Czy naprawa komputera na własną rękę to dobry pomysł?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «