fbpx
INFORMACJE

Strażacy usunęli zagrażający bezpieczeństwu baner Żbikowskiego

Był rozwieszony pomiędzy dwoma latarniami u zbiegu ulic de Gaulle'a i Wolności. Porywisty wiatr tak szarpał banerem Kamila Żbikowskiego, że latarnie się wyginały. O sprawie zawiadomili strażaków zaniepokojeni mieszkańcy.

Był rozwieszony pomiędzy dwoma latarniami u zbiegu ulic Wolności i de Gaulle’a. Porywisty wiatr tak szarpał banerem Kamila Żbikowskiego, że latarnie się wyginały. O sprawie zawiadomili strażaków zaniepokojeni mieszkańcy.

Na miejscu niezwłocznie pojawił się wóz strażacki z drabiną.

– Baner został zdemontowany, bo zagrażał bezpieczeństwu. Jak przekazali mi interweniujący na miejscu strażacy, odebrał go ojciec kandydata – wyjaśnia mł. bryg. Wojciech Strugacz, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu.

To nie pierwszy taki baner, który był rozwieszony pomiędzy latarniami i musiał zostać w środę (3 kwietnia) usunięty przez zabrzańskich strażaków. Tym razem chodziło o innego kandydata.

Ze względu na silny wiatr strażacy zdecydowali się powiadomić o podobnych przypadkach Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Zabrzu, aby zobligować firmy rozwieszające banery wyborcze pomiędzy latarniami do ich usunięcia.

Podobne artykuły

Łubu dubu! Sernik Oreo na cześć prezydent Mańki-Szulik!

redaktor

Dwa nowe przystanki kolejowe powstaną w Zabrzu

redaktor

Zagrają dla 2 letniej Gabrysi – III Charytatywny Turniej Futsalu

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «