fbpx
INFORMACJE KULTURA

Tomasz Piątek kolejnym gościem Pawła Kobylińskiego

Już w najbliższy czwartek (3 sierpnia) w gliwickim Centrum Kultury Jazovia zaplanowane jest kolejne spotkanie z cyklu Demokracja. Tym razem gościem Pawła Kobylińskiego będzie pisarz, dziennikarz i copywriter - Tomasz Piątek. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Już w najbliższy czwartek (3 sierpnia) w gliwickim Centrum Kultury Jazovia zaplanowane jest kolejne spotkanie z cyklu Demokracja. Tym razem gościem Pawła Kobylińskiego będzie pisarz, dziennikarz i copywriter – Tomasz Piątek. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Tomasz Piątek zadebiutował powieścią „Heroina”, która była Książką lata 2002. Autor może się również pochwalić w swoim dorobku twórczym takimi tytułami jak „Kilka nocy poza domem”, „Pałac Ostrogskich” czy „Macierewicz i jego tajemnice”. Ta ostatnia książka, która ukazała się w 2017 roku, już w pierwszym miesiącu została sprzedana w liczbie 100 tys. egzemplarzy.

Gość Pawła Kobylińskiego pracował również jako dziennikarz Polityki, RMF FM, La Stampa i Radiostacji. Swoje felietony publikował w miesięczniku Film, Życiu Warszawy oraz Krytyce Politycznej. Został też stałym felietonistą Gazety Wyborczej.

Paweł Kobyliński zaprasza

Kolejna odsłona cyklu Demokracja odbędzie się tradycyjnie na gliwickim Rynku 10, w Centrum Kultury Jazovia już 3 sierpnia o godz. 17.00. Formuła tego typu spotkań jest otwarta. Z zaproszonymi gośćmi rozmowy prowadzi Paweł Kobyliński. Uczestnicy spotkań mają możliwość zadawania pytań i podejmowania dyskusji z gościem.

– Za każdym razem spotkania z cyklu Demokracja cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem mieszkańców Gliwic, Zabrza, Bytomia i sąsiednich miast. Dotychczas miałem przyjemność gościć Krzysztofa Wielickiego, Leszka Balcerowicza, Lecha Wałęsę, Adama Bodnara, gen. Henryka Skrzypczaka, Jana Hartmana oraz Jarosława Kurskiego – wylicza Paweł Kobyliński.

I tym razem nie brakuje chętnych, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu z Tomaszem Piątkiem. Wstęp na kolejne wydarzenie z cyklu Demokracja jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy mailowe pod adresem: zapytania@pawelkobylinski.pl

Autor: Paweł Kobyliński - przedsiębiorca, poseł na Sejm VIII kadencji, przewodniczący 
Rady Powiatu Platformy Obywatelskiej w Gliwicach.

Podobne artykuły

Zabrzanin ofiarą tragedii w czeskiej kopalni

redaktor

Przyjęcia pacjentek na zabrzańskiej porodówce znowu wstrzymane

redaktor

Ukradli fiata 126 p. Nie nacieszyli się nim długo…

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «