fbpx
SPORT

Trener Górnika Zabrze zwolniony! Prezes zostaje…

Jan Urban został zwolniony z funkcji trenera Górnika Zabrze – poinformował Przegląd Sportowy. Nie wiadomo na razie, kto będzie szkoleniowcem 14 krotnego Mistrza Polski w nowym sezonie. W Górniku zostaje prezes Arkadiusz Szymanek, który miał opuścić klub po tym sezonie.

Jan Urban nie jest już  trenerem Górnika Zabrze – poinformował Przegląd Sportowy. Nie wiadomo na razie, kto będzie szkoleniowcem 14 krotnego Mistrza Polski w nowym sezonie. W Górniku, wbrew zapowiedziom, zostaje  prezes Arkadiusz Szymanek, który miał opuścić klub po tym sezonie.

Odejście Jana Urbana nie jest zaskoczeniem – zanosiło się na to od dłuższego czasu. Decyzja o zwolnieniu szkoleniowca zapadła w miniony wtorek.

Z kolei Arkadiusz Szymanek pozostaje na stanowisku prezesa Górnika Zabrza, chociaż o swoim odejściu informował ze względu na brak porozumienia z Urzędem Miejskim w Zabrzu.

– Mogę potwierdzić, że nadal będę pełnił funkcję prezesa Górnika Zabrze. Po przemyśleniu podjąłem taką decyzję – stwierdził Arkadiusz Szymanek na łamach Przeglądu Sportowego.

Foto: materiały prasowe/ źródło: Przegląd Sportowy

Podobne artykuły

Nowe boisko piłkarskie w Mikulczycach już dostępne!

redaktor

Nocny Turniej Dzikich Drużyn ABC Sportu CUP rozstrzygnięty!

redaktor

Wyjątkowa trójka z Zabrza na mundialu w Katarze

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «