fbpx
INFORMACJE

Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia językowo-komputerowe

Angielski, niemiecki i francuski oraz kursy komputerowe ECDL. Ruszyła rekrutacja na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Językowo – komputerowo. Szkolenia dla osób pracujących.” Liczba miejsc jest ograniczona do 221.

Szkolenia dedykowane są dorosłym i pracującym zabrzanom z tak zwanych grup defaworyzowanych, czyli wykazujących największą lukę kompetencyjną i posiadających największe potrzeby w dostępie do edukacji. Mowa tu o tych, którzy mają ograniczony dostęp do wysokiej jakości szkoleń, a posiadane przez nich kompetencje językowe bądź cyfrowe są niewystarczające z punktu widzenia potrzeb rynku pracy.

W ramach projektu „Językowo – komputerowo. Szkolenia dla osób pracujących” przewidziana jest nauka języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego oraz  kursy komputerowe ECDL BASE/STANDARD, czy kursy specjalistyczne IT (z zakresu tworzenia aplikacji internetowych, grafiki komputerowej, Autocad, tworzenia stron www lub certyfikowanych szkoleń Microsoft).

Wszystkie szkolenia zakończą się egzaminem i wydaniem certyfikatu. Na kursy można się zapisać poprzez elektroniczny formularz i jest to możliwe tutaj.

Podobne artykuły

Krajobraz po nawałnicy – strażacy od wczoraj w terenie

redaktor

76. Tour de Pologne w Zabrzu – utrudnienia dla kierowców!

redaktor

Sezon na bezmyślne podpalanie traw…

redaktor

SKOMENTUJ