fbpx
INFORMACJE SPORT

Trzy dni atrakcji z okazji 5 urodzin ReShape Fitness

To będzie trzydniowa impreza z okazji 5 urodzin klubu ReShape Fittnes przy ul. Narutowicza 1 w Zabrzu. Rozpocznie się w najbliższy piątek (3 listopada) i potrwa do niedzieli (5 listopada). Z tej okazji zabrzański klub zaplanował maksimum atrakcji.

To będzie trzydniowa impreza z okazji 5 urodzin klubu ReShape Fitness przy ul. Narutowicza 1 w Zabrzu. Rozpocznie się w najbliższy piątek (3 listopada) i potrwa do niedzieli (5 listopada). Z tej okazji zabrzański klub zaplanował maksimum atrakcji.

Z okazji 5 urodzin ReShape Fitness zaplanowano nie tylko wiele niespodzianek i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Odbędą się również V Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Polski w 48 godzinnym biegu na bieżni mechanicznej.

W planach również urodzinowy turniej ReSquash, maraton fitness, maraton dance oraz maraton spinningowy. Dodatkowymi atrakcjami będą animacje dla dzieci, zabiegi kosmetyczne, challenge z nagrodami i oczywiście urodzinowy tort. Całość z pewnością uprzyjemnią koncert Miss Tybetańskich oraz otwarte zajęcia CrossFit Silesia.

Podobne artykuły

Dwa nowoczesne ambulanse dla ratowników medycznych z Zabrza

redaktor

Kibice Górnika ujawniają kulisy zwolnienia trenera Urbana

redaktor

Śmiertelny wypadek na DK 88. Kierowca mimo reanimacji zmarł na miejscu

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «