fbpx
INFORMACJE SPORT

Trzy dni atrakcji z okazji 5 urodzin ReShape Fitness

To będzie trzydniowa impreza z okazji 5 urodzin klubu ReShape Fittnes przy ul. Narutowicza 1 w Zabrzu. Rozpocznie się w najbliższy piątek (3 listopada) i potrwa do niedzieli (5 listopada). Z tej okazji zabrzański klub zaplanował maksimum atrakcji.

To będzie trzydniowa impreza z okazji 5 urodzin klubu ReShape Fitness przy ul. Narutowicza 1 w Zabrzu. Rozpocznie się w najbliższy piątek (3 listopada) i potrwa do niedzieli (5 listopada). Z tej okazji zabrzański klub zaplanował maksimum atrakcji.

Z okazji 5 urodzin ReShape Fitness zaplanowano nie tylko wiele niespodzianek i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Odbędą się również V Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Polski w 48 godzinnym biegu na bieżni mechanicznej.

W planach również urodzinowy turniej ReSquash, maraton fitness, maraton dance oraz maraton spinningowy. Dodatkowymi atrakcjami będą animacje dla dzieci, zabiegi kosmetyczne, challenge z nagrodami i oczywiście urodzinowy tort. Całość z pewnością uprzyjemnią koncert Miss Tybetańskich oraz otwarte zajęcia CrossFit Silesia.

Podobne artykuły

Kocia afera w Kociej Kawiarni?

redaktor

Park Dubiela – kąpiele w fontannie i grasujące szczury

redaktor

Zabrzańscy działkowcy odebrali czeki na 650 tys zł!

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «