fbpx
INFORMACJE

Ukradł głośniki. Dzień później odwiedził ten sam sklep i wpadł…

Ukradł głośniki o wartości 2000 zł i jakby nigdy nic w kolejnym dniu odwiedził ten sam sklep na terenie centrum handlowego przy Placu Teatralnym. Kradzież miała miejsce w minioną środę. Wczoraj 42 letni złodziej pojawił się w sklepie jakby nic się nie stało i tym razem został przez policjantów zatrzymany.

Ukradł głośniki o wartości 2000 zł i jakby nigdy nic w kolejnym dniu odwiedził ten sam sklep na terenie centrum handlowego przy Placu Teatralnym. Kradzież miała miejsce w minioną środę. Wczoraj 42 letni złodziej pojawił się w sklepie i został przez policjantów zatrzymany.

– Do dyżurnego Komisariat II Policji w Zabrzu dotarła informacja, że w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy Placu Teatralnym w Zabrzu jest mężczyzna, który dzień wcześniej dokonał tam kradzieży głośników przenośnych o wartości ponad 2000 złotych. Na miejsce natychmiast udali się policjanci ogniwa patrolowego. Mężczyzna został zatrzymany – opowiada mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

42 latek przyznał się do kradzieży głośników. Grozi mu do 5 lat za kratkami.

Foto: zdjęcie ilustracyjne

Podobne artykuły

Zwłoki mężczyzny znaleziono w okolicach ul. Anyżowej

redaktor

Przeszczep wykonany w Zabrzu uznany za najlepszą operację na świecie

redaktor

Na opóźniającą się przebudowę wiaduktu można obstawiać u bukmacherów

redaktor

1 comment

Grzesiek 12 marca 2022 at 17:26

Czasem się wstydzę że tutaj mieszkam

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «