fbpx
BIZNES

Walentynkowy szał nabiera tempa czyli Święto Zakochanych w Zabrzu

Kwiaty, czekoladki, czerwone poduszki w kształcie serca albo romantyczna kolacja czy jeszcze bardziej romantyczna komedia w kinie. Sposobów na spędzenie Walentynek jest naprawdę wiele i zależą wyłącznie od pomysłów samych zakochanych. Sprawdziliśmy kilka miejsc w Zabrzu, które już teraz cieszą się zainteresowaniem tych, którzy celebrują Dzień Świętego Walentego. Dla naszych czytelników też mamy nietypową i atrakcyjną niespodziankę walentynkową.

Zacznijmy od uroczych, chociaż w oczach wielu kiczowatych drobiazgów. Co roku tych samych, bo mowa o poduszkach w kształcie serca, świecących serduszkach czy ramkach na dwa zdjęcia z dużym napisem „LOVE”. – Od początku lutego ramki i świecące serca sprzedają się błyskawicznie. Już dwa razy musiałem dowozić z hurtowni towar – mówi właściciel sklepu „Najtaniej w mieście”, przy ul. Wolności 258.

Zakochani, jak co roku wybierają się do restauracji. W Zabrzu, część właścicieli już teraz ma komplet gości na 14 lutego. W niektórych lokalach jeszcze można rezerwować stoliki, jednak może się to zmienić już w ciągu kilku najbliższych dni.

Święto Zakochanych to oczywiście świetny okazja, żeby wybrać się do kina, najlepiej na romantyczną komedię. Multipleksy nie tylko w Zabrzu przeżywają walentynkowe oblężenie.

– Walentynki podobnie jak końcówka roku to czas, w którym Multikino święci triumfy. Co roku, 14 lutego sale kinowe nie tylko w Zabrzu ale też w 31 obiektach na terenie całego kraju odnotowują rekordy. Tegorocznym hitem jest komedia romantyczna „Planeta Singli 3, która już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem zakochanych – mówi Róża Adamcio, specjalista ds. PR w Multikino Media Sp. z o.o.

Pomysłów na spędzenie Dnia Świętego Walentego jest naprawdę wiele. Redakcja Zabrze24.info stawia na te bardziej nietypowe, dlatego mamy dwa bilety dla zakochanej pary oczywiście, do Zabytkowej Kopalni Guido w Zabrzu. Otrzyma je autorka albo autor najbardziej oryginalnego, walentynkowego komentarza, który zostanie opublikowany pod tym artykułem na naszej stronie zabrze24.info. Dodatkowo trzeba polubić „na czerwono” posta do tego artykułu na naszym FB. Czekamy na Wasze serduszka i komentarze do niedzieli (10 lutego).

Podobne artykuły

Chcesz tworzyć biznes? Zacznij działać od początku! Akademia PR Commplace podpowiada, na jakich aspektach warto się skupić!

@admin

Zabrzańskie targowisko proponuje rabat w ramach akcji „Lokal na próbę”

redaktor

Stacjonarny sklep dziecięcy z dużym asortymentem na Śląsku

@admin

5 komentarzy

Tomek Wala 6 lutego 2019 at 20:29

Walentynki w Giudo – super pomysł! Chętnie wybrałbym się z moją lubą!

Odpowiedz
Ania 6 lutego 2019 at 20:32

Bardzo oryginalny pomysł na Walentynki! Zwiedzanie, a potem romantyczny wieczór w pubie na poziomie 320!

Odpowiedz
Alicja 7 lutego 2019 at 18:08

Fajny pomysł na Święto Zakochanych! Chciałaby spędzić takie popołudnie w Walentynki z moim chłopakiem.

Odpowiedz
Miro 9 lutego 2019 at 17:22

Najlepszy walentynkowy prezent niespodzianka dla drugiej połówki!

Odpowiedz
Jaros 10 lutego 2019 at 11:18

Walentynki na kopalni, ciepło w sercu Cię ogarnie 😀

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «