fbpx
INFORMACJE

Wsparcie dla Piotrusia – kto przekaże 1 % podatku?

Tym razem w cyklu „Przekaż 1 % podatku” zachęcamy do wsparcia Piotrusia z Zabrza. Jest uczniem 2 klasy szkoły specjalnej i mimo wielu ograniczeń, które towarzyszą jego chorobie, nic nie jest w stanie go zatrzymać.

Tym razem w cyklu „Przekaż 1 % podatku” zachęcamy do wsparcia Piotrusia z Zabrza. Jest uczniem 2 klasy szkoły specjalnej i mimo wielu ograniczeń, które towarzyszą jego chorobie, nic nie jest w stanie go zatrzymać. 10 latek uwielbia chodzić na mecze Górnika Zabrze i grać w piłkę nożną.

Piotruś jest pod opieką specjalistów takich jak kardiolog, endokrynolog, okulista, laryngolog, neurolog, ortopeda oraz audiolog. – Tak sporo tego, ale to właśnie jest pakiet Zespołu Downa czyli Trisomi 21 – wyjaśnia Anna Gołaszewska – mama Piotrusia.

Faktycznie sporo tego, a opieka specjalistów jest kosztowna, dlatego zachęcamy do przekazania 1 % podatku Piotrusiowi. KRS: 0000037904 – Piotr Gołaszewski 22304 Więcej o tym pogodnym i przesympatycznym 10 latku możecie się też dowiedzieć z jego strony na FB: https://www.facebook.com/piotrus.i.jego.zespol/

 

Podobne artykuły

Strażnicy miejscy już patrolują Zabrze nowym radiowozem

redaktor

Darmowe przejazdy Kolejami Śląskimi w ferie

redaktor

Pierwsze „czternastki” emeryci otrzymają już pod koniec października

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «