fbpx
INFORMACJE

Zabrzanka, Gliwiczanka i Bytomianin pojadą na Campus Polska Przyszłości 2024

Aurelia z Zabrza, Ola z Gliwic i Michał z Bytomia już w sierpniu pojadą na Campus Polska Przyszłości 2024. O wyjeździe młodych ludzi do Kortowa w Olsztynie poinformowała na swoim oficjalnym profilu facebook'owym posłanka Koalicji Obywatelskiej z naszego okręgu – Marta Golbik.

Aurelia z Zabrza, Ola z Gliwic i Michał z Bytomia już w sierpniu pojadą na Campus Polska Przyszłości 2024. O wyjeździe młodych ludzi do Kortowa w Olsztynie poinformowała na swoim oficjalnym profilu facebook’owym poseł Koalicji Obywatelskiej z naszego okręgu – Marta Golbik.

Ci fantastyczni młodzi ludzie, to społecznicy zaangażowani w życie społeczne w swoich miastach. Już w sierpniu wraz z 1300 podobnymi sobie z całej Polski wezmą udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce – miejscu debaty i wymiany doświadczeń” – napisała Marta Golbik.

Rekrutacja na tegoroczną, czwartą już edycję Campusu Polska Przyszłości, która odbędzie się w Olsztynie, na osiedlu Kortowo od 23 do 29 sierpnia została już zamknięta.

Campus Polska Przyszłości powstał z inicjatywny prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie „to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce dla młodych, aktywnych osób, które chcą mieć wpływ na to, w jakim kierunku będzie rozwijała się Polska w następnych latach i pokoleniach.”

Foto: https://www.facebook.com/GolbikMarta

Podobne artykuły

Zabrzański pseudokibic zatrzymany z bronią i narkotykami [VIDEO]

redaktor

„Sami swoi” czyli nowy zarząd i rada nadzorcza w MOSiR Zabrze

redaktor

Uwaga na fałszywe wiadomości z wezwaniami policji!

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «