fbpx
INFORMACJE

Zbiórka używanej odzieży dla bezdomnych mężczyzn

Już w najbliższy wtorek 26 marca o godzinie 19.00 w Barze Voyager przy ul. Karola Miarki 21 zaplanowana jest zbiórka używanej odzieży dla bezdomnych mężczyzn. Akcję organizują administratorzy grupy internetowej Zabrzanie w Imię Zasad. To odpowiedź na prośbę kierownika zabrzańskiej noclegowni i i ogrzewalni.

Jak poinformował Tomasz Bugaj – administrator grupy Zabrzanie w Imię Zasad sprawa jest pilna. Osoby bezdomne właśnie o tej porze roku przychodzą masowo do zabrzańskiej noclegowni i proszą o odzież. Ubrania, w których przetrwali zimę, jak twierdzi Tomasz Bugaj, nadają się jedynie do utylizacji. – Potrzebne jest wszystko od bielizny i skarpet począwszy na butach i kurtkach kończąc. Bez większego znaczenia jest to w jakim stanie jest odzież, którą chcecie Państwo ofiarować – napisał administrator grupy Zabrzanie w Imię Zasad.

Ubrania można przynosić we wtorek o godzinie 19.00 do Baru Voyager przy ul. Karola Miarki 21 (duży biały namiotu przy sztolni).

To nie pierwsza tego typu akcja grupy Zabrzanie w Imię Zasad. Pod koniec zeszłego roku jej administratorzy – Ola Panelska i Tomasz Bugaj zorganizowali w Barze Voyager wigilię dla kilkudziesięciu zabrzańskich bezdomnych.

Podobne artykuły

Kolejne starcie mieszkańców z szokującymi rachunkami za ogrzewanie [WIDEO]

redaktor

Wykup mieszkań komunalnych w Zabrzu jednak za 30 procent wartości

redaktor

Pościg zakończony dachowaniem i przejęciem narkotyków [ZDJĘCIA]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «