fbpx
INFORMACJE

Złamał ciszę wyborczą – uważa, że wyrok jest zemstą prezes sądu!

W dniu wyborów europarlamentarnych opublikował na Facebook.com zdjęcie karty wyborczej z oddanym głosem na kandydatkę Lewicy Razem. Został na niego nałożony wyrok nakazowy, na mocy którego ma zapłacić 200 zł grzywny. Chociaż Artura Grala reprezentujący Polską Lewicę Patriotyczną ewidentnie złamał ciszę wyborczą to i tak twierdzi, że to mści się na nim prezes Sądu Rejonowego w Zabrzu!

Na tym jednak nie koniec. Ukarany wyrokiem nakazowym Grala, żąda ponownego rozpatrzenia sprawy w katowickim sądzie. Powód? Nałożona na niego grzywna była jego zdaniem zemstą prezes zabrzańskiego sądu, która jak dodaje była zamieszana w brudną kampanię przeciwko kandydatce Lewicy Razem do Parlamentu Europejskiego.

Wyrok zaoczny z sadu w Zabrzu to kpina !!!,szczególnie ze jestem w konflikcie z panią prezes tego sadu która brała udział w brudnej kampanii przeciw Katarzynie Iwańskiej, na którą gŁosowałem i udostępniłem kartę do gŁosowania na moim fb. Osoba która zgłosiła mnie do sądu bardzo dobrze zna panią prezes !!! To jest jedna wielka klika, a pani prezes wydala odpis wyroku osobie która podawała się za dziennikarza, a nim nie była, więc złamała prawo. Apeluje do pani prezes o podanie się do dymisji.” napisał Artur Grala w e-mailu do redakcji Zabrze 24.info

Nie jest żadną tajemnicą, że redakcja Zabrze24.info kontaktowała się w sprawie wyroku, który został nałożony w przeszłości na Katarzynę Iwańską. Ponieważ jesteśmy zarejestrowanym w sądzie wydawnictwem otrzymaliśmy rzetelną odpowiedź od prezes zabrzańskiego sądu. W żadnym wypadku jako redakcja nie tworzymy z kimkolwiek kliki, mimo wielu pomówień różnych środowisk politycznych. I mówiąc delikatnie, nie tylko szczerze powątpiewamy w zaangażowanie prezes sądu w jakąkolwiek brudną kampanię wyborczą, ale jesteśmy przekonani, że nie ma z tym nic wspólnego.

Ktoś pewnie zarzuci nam za chwilę, że jesteśmy jednostronni i nie opublikowaliśmy w tej sprawie stanowiska Sądu Rejonowego w Zabrzu. Nie zrobiliśmy tego, ponieważ szanujemy zarówno swój czas, jak i tych którzy pracują w sądzie. Niejednokrotnie w rzetelny i uczciwy sposób przekazywali na prośbę redakcji informacje o naprawdę poważnych sprawach.

Artur Grala ciszę wyborczą złamał ewidentnie i został za to ukarany grzywną.

Na koniec załóżmy taki scenariusz, że Grala utraciłby prawo jazdy (czego oczywiście mu nie życzymy). Kogo wówczas by obwiniał? Polityków? Policjantów? Po raz kolejny prezes sądu? A może po prostu powinien zacząć zmieniać świat od siebie.

Wyrok nakazowy przesłany przez Artura Gralę do redakcji Zabrze24.info

Podobne artykuły

Zatrzymano kibiców, którzy zakłócili wczorajszy mecz z Lechią [VIDEO]

redaktor

Najpierw wysłał nagie zdjęcia, potem był szantażowany

redaktor

Kolejne kradzieże prądu. Tym razem na ulicach Sienkiewicza i Śmiałego

redaktor

2 komentarze

Paweł 10 sierpnia 2019 at 00:54

iwanska ziętek kecka za obrażanie ludzi na waszym portalu zabrze walczy należy wam się co najmniej 5 zł. na piwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Paweł 10 sierpnia 2019 at 01:10

brudna kampania gdyby się myła to by nie fałszowała a po za tym nawet „bojtnerka ” nie akceptuję tak „inteligentnych ludzi”

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «