fbpx
INFORMACJE

2 promile w organizmie i 4000 zł łapówki dla policjantów

Spowodował kolizję samochodem, miał  2 promile alkoholu w organizmie i próbował przekupić policjantów proponując im 4000 zł łapówki. Teraz 22 letniemu kierowcy grozi nawet do 10 lat za kratkami.

Do kolizji, którą spowodował młodociany kierowca toyoty doszło w niedzielę, przed godz. 7.00 rano na ul. Robotniczej w Zabrzu.

– Policjanci zabrzańskiej drogówki zostali wezwani do kolizji samochodu osobowego ford i toyoty. Jak zwykle w takich przypadkach policjanci poddali uczestników zdarzenia badaniu trzeźwości. W trackie badania okazało się, że 22-letni obywatel Mołdawii jest nietrzeźwy i kierował swoją toyotą, mają w organizmie ponad 2 promile alkoholu – mówi sierż. szt. Sebastan Bijok z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Następnie 22 latek stwierdził, że sprawę można załatwić inaczej i zaproponował mundurowym 4000 zł łapówki. Chciał, żeby policjanci odstąpili od prowadzenia czynności służbowych. W efekcie nieodpowiedzialny kierowca trafił do policyjnego aresztu. Odpowie nie tylko za prowadzenie i spowodowanie kolizji po pijanemu, ale także za próbę skorumpowania policjantów.

Podobne artykuły

Osiedle Kopernika: Demolowali samochody i zaatakowali policjanta

redaktor

W wakacje psów przybywa, a adopcji prawie nie ma…

redaktor

Tour de Pologne wraca do Zabrza

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «