fbpx
INFORMACJE

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zabrzu

Będzie aktywnie, ale nie zabraknie też dobrego jedzenia oraz naprawdę mocnego rockowego grania. Wszystko oczywiście w szczytnym celu. 27 Finał WOŚP zaplanowany na 13 stycznia poświęcony będzie zbiórce pieniędzy na nowoczesny sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali, w których są leczone najciężej chore dzieci.

W Zabrzu orkiestrowe granie koordynować będzie Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”. Dzień przed 27 Finałem – w sobotę 12 stycznia na Placu Teatralnym od godziny 12.00 – 22.00 zaplanowany jest Zjazd Food Trucków pod hasłem „Food Truck dla WOŚP”. W tym samym miejscu o godzinie 21.00 koncert zagra GUTEK. Również w sobotę odbędzie się III Zabrzański Bieg Orkiestrowy na dystansie 3 km. Może wziąć w nim udział każdy, niezależenie od wieku. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://www.protimer.pl/bio/517/iii-zabrzanski-bieg-dla-wosp

W niedzielę z kolei o godzinie 18.00 w Oficynie Ania Cichowska i Bartek Weremko zgrają najlepsze przeboje polskiego rocka. Publiczność będzie wówczas miała okazję licytować.

Na finałowym koncercie 27 Finału WOŚP o godzinie 20.30 na Placu Teatralnym zagrają Pokahontaz: Fokus , Rahim oraz DJ West.

Podobne artykuły

O krok od tragedii – policjanci z Zabrza pomogli bezdomnemu

redaktor

Agencja towarzyska pod przykrywką klubu nocnego w Zabrzu [VIDEO]

redaktor

Podsumowanie akcji Znicz 2022 na zabrzańskich drogach – nietrzeźwi kierowcy i kolizje

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «