fbpx
INFORMACJE

Alina Nowak ogłosiła start w wyścigu o fotel prezydenta Zabrza

Oficjalny start w zaplanowanych 7 kwietnia wyborach samorządowych ogłosiła Alina Nowak - zabrzańska radna Sejmiku Województwa Śląskiego oraz prezes Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan. Tym samym jest piątą kandydatką, która wystartuje w wyścigu o fotel prezydenta Zabrza.

Oficjalny start w zaplanowanych 7 kwietnia wyborach samorządowych ogłosiła Alina Nowak – zabrzańska radna Sejmiku Województwa Śląskiego oraz prezes Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan. Tym samym jest piątą kandydatką, która wystartuje w wyścigu o fotel prezydenta Zabrza.

Alina Nowak o swoim, starcie poinformowała na swoim oficjalnym profilu facebookowym oraz a papierowym wydaniu Nowin Zabrzańskich. Wiadomo, że zabrzańska radna Sejmiku Województwa Śląskiego oraz była wiceminister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej będzie kandydatką w pełni niezależną.

– Drodzy zabrzanie podjęłam decyzję! Startuję! Jako w pełni niezależna kandydatka będę ubiegała się o urząd prezydenta Miasta Zabrze. Zrobię wszystko by zabrze było miastem przyjaznym i bezpiecznym dla każdego z mieszkańców, a młode pokolenie z radością wiązało z nim swoją przyszłość – rozpoczęła z energią Alina Nowak.

Była dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu zaakcentowała, że chce pracować dla Zabrza oddają mu całe swoje dotychczasowe doświadczenie.

– Doskonale znam potrzeby przedsiębiorców i zwykłych obywateli. Jestem szczęśliwa, że otaczają mnie mądrzy i bardzo zaangażowani społecznicy oraz wybitni eksperci w wielu dziedzinach – dodała kandydatka na prezydenta Zabrza.

Oprócz Aliny Nowak, start w wyścigu o fotel prezydenta Zabrza ogłosili: Małgorzata Mańka-Szulik (Skuteczni dla Zabrza), Kamil Żbikowski (Lepsze Zabrze), Sebastian Dziębowski (Zabrzańska Inicjatywa Społeczne) oraz Borys Borówka (Prawo i Sprawiedliwość).

Foto/wideo: https://www.facebook.com/AlinaNowakPL

Podobne artykuły

Posadzili i zaniedbali czyli zieleń po zabrzańsku

redaktor

Ukradli tablicę rejestracyjną z policyjnego radiowozu…

redaktor

Tragedia na ul. Sobieskiego. Z okna wypadła 31 latka

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «