fbpx
INFORMACJE

Awantura na Janku – 82 latek groził śmiercią sąsiadce

Poszło o to, że 82 letni mieszkańcowi zabrzańskiego osiedla Janek zwróciła uwagę sąsiadka, żeby nie wyrzucał śmieci przez okno. Był to punkt zapalny awantury, która dla staruszka zakończyła się postawieniem mu zarzutów za groźby karalne, za które można spędzić w więzieniu nawet do 2 lat.

Poszło o to, że 82 letniemu mieszkańcowi zabrzańskiego osiedla Janek sąsiadka zwróciła uwagę, żeby nie wyrzucał śmieci przez okno. Był to punkt zapalny awantury, która dla staruszka zakończyła się postawieniem mu zarzutów za groźby karalne.

Awantura na osiedlu Janek rozegrała się w minioną środę na klatce schodowej jednego z bloków.

– Wystraszona starsza kobieta zgłosiła policji, że jej sąsiad, 82-letek groził jej odebrania życia, chciał ją pobić i rzucił w jej kierunku jabłkiem. Powodem zachowania 82-latko było, zwrócenie mu przez kobietę uwagi by nie wyrzucał śmieci przez okno – mówi mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

W obronie kobiety stanęli inni lokatorzy, którzy usłyszeli awanturę. O sprawie poinformowali policjantów. Dzisiaj 82 latek usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych – wiąże się to z karą więzienia do 2 lat.

Foto: zdjęcie ilustracyjne

Podobne artykuły

Oszustwa na OLX, oszustwa na kryptowaluty…

redaktor

Posadzili i zaniedbali czyli zieleń po zabrzańsku

redaktor

Poszukiwany kierowca, który uszkodził zaparkowany na Placu Krakowskim samochód

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «