fbpx
INFORMACJE SPORT

Bieg na bieżni z okazji Narodowego Święta Niepodległości

5 km na bieżni mechanicznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku zabrzański klub ReShape Fitness również organizuje wyjątkowy i tradycyjny już Bieg Niepodległości. Zmagania na bieżni zaplanowano w godzinach od 7.00 do 23.00.

5 km na bieżni mechanicznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku zabrzański klub ReShape Fitness również organizuje wyjątkowy i tradycyjny już Bieg Niepodległości. Zmagania na bieżni zaplanowano w godzinach od  7.00 do 23.00.

W Biegu Niepodległości wystartować może każdy. Wystarczy 11 listopada odwiedzić ReShape Fitness przy ul. Narutowicza 1 w Zabrzu, w godzinach otwarcia (7.00 – 23.00).

– To już niepodległościowa tradycja w ReShape oraz coroczne wyzwanie dla mieszkańców Zabrza i nie tylko. 11 listopada klub jest otwarty i odbywa się w nim tylko część zajęć, ale przede wszystkim czekamy na tych, którzy chcą wziąć udział w tym uroczystym biegu – wyjaśnia Nikodem Wróblewski, manager ReShape Fitness w Zabrzu.

Każdy kto przebiegnie dystans 5 km na bieżni mechanicznej otrzyma pamiątkowy dyplom. Z kolei dla trzech osób, które wybiegają najlepsze wyniki czekają nagrody. Wyniki Biegu Niepodległości w ReShape Fitness zostaną ogłoszone 12 listopada.

Autor: Marcin Pawlenka Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

Studenci medycyny poparzeni podczas zajęć na Katedrze Mikrobiologii?

redaktor

[AKTUALIZACJA] Dziecko potrącone na przejściu na pieszych. Na miejscu helikopter LPR

redaktor

5 kibiców zatrzymanych w trakcie meczu z Widzewem Łódź

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «