fbpx
INFORMACJE

Brutalne pobicie 73 letniego mieszkańca ul. Legnickiej [VIDEO]

Przygnieciony meblami z licznymi ranami na ciele leżał w swoim mieszkaniu. 73 latka skatowali dwaj oprawcy w wieku 21 i 25 lat. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego stan jest ciężki. Lincz miał miejsce w miniony piątek (28 stycznia) w mieszkaniu na ul. Legnickiej.

Przygnieciony meblami z licznymi ranami na ciele leżał w swoim mieszkaniu. 73 latka skatowali trzej oprawcy w wieku 21, 23 i 25 lat. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego stan jest ciężki. Lincz miał miejsce w miniony piątek (28 stycznia) w mieszkaniu na ul. Legnickiej (Zabrze Makoszowy).

Do brutalnego pobicia 73 latka doszło w jego mieszkaniu, na ul. Legnickiej.

– Zaniepokojeni odgłosami awantury sąsiedzi postanowili sprawdzić, co stało się w mieszkaniu, z którego dochodziły odgłosy awantury. Znaleźli w nim 73-latka, który w zdemolowanym mieszkaniu był przygnieciony meblami i miał liczne rany na ciele – mówi mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Trzech oprawców w wieku 21, 23 i 25 lat policjanci zatrzymali dwa dni później (w minioną niedzielę). Wszyscy trafili już do aresztu. Grozi im do 8 lat za kratkami.

Podobne artykuły

Strajk nauczycieli zawieszony! ZNP zapowiada kolejny we wrześniu

redaktor

Kontrterroryści w Mikulczycach! Mężczyzna miał w mieszkaniu broń! [VIDEO]

redaktor

Pocisk z II Wojny Światowej w sortowni odpadów na Zandce

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «