fbpx
KULTURA

Carnall Festival 2024 biletowany, czyli koniec z darmowymi koncertami

Już po raz czwarty Carnall Festival zabrzmi w strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza. Jednak w odróżnieniu od poprzednich edycji tym razem wstęp na koncerty będzie płatny.

Już po raz czwarty Carnall Festival zabrzmi w strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza. Jednak w odróżnieniu od poprzednich edycji tym razem wstęp na koncerty będzie płatny.

To już czwarty raz gwiazdy polskiej sceny muzycznej odwiedzą Zabrze. W industrialnej przestrzeni Sztolni Królowa Luiza czeka fanów szereg koncertów. 7 lipca wystąpią Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. Na kolejnym koncercie, 21 lipca, posłuchamy twórców polskiego rapu i hip-hopu – O.S.T.R. oraz Fisz Emade. Patrycja Markowska i Oskar Cyms pojawią się na trzecim i przedostatnim koncercie Carnall Festivalu 4 sierpnia. Ostatni koncert odbędzie się 25 sierpnia – wystąpią Young Igi, Otsochodzi oraz Daria Zawiałow. Przed każdym koncertem wystąpi Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

W odróżnieniu od lat poprzednich tym razem koncerty będą biletowane, a wejściówki można nabyć na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/carnall-festival

Bilet zakupiony na każdy z niedzielnych koncertów upoważnia do uczestnictwa w dodatkowym wydarzeniu – DJ’SET „Świeże Brzmienie” Impreza taneczna pod gołym niebem na Strefie Carnall! w godzinach 20:00 – 02:00 (ważny na sobotę po niedzielnym koncercie).

Polecamy najnowszy podcast/felieton o zaoraniu KWK Makoszowy ⬇️

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

Branża muzyczna dla służby zdrowia czyli „#hot16challenge2”

redaktor

„Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium” w Teatrze Nowym

redaktor

Zlot motoryzacyjny pod nazwą „Halloween Car Meeting vol. 4”

@admin

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «