fbpx
INFORMACJE

Chwila relaksu dla pań – kolejne Szafobranie w Zabrzu

Wymiana odzieży, pokaz fryzjerski i kosmetyczny, a wszystko przy kawie i oczywiście w gronie pań. Już w najbliższą sobotę (28 stycznia) w godzinach 12.00 – 15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan zaplanowane jest kolejne Szafobranie.

Wymiana odzieży, pokaz fryzjerski i kosmetyczny, a wszystko przy kawie i oczywiście w gronie pań. Już w najbliższą sobotę (28 stycznia) w godzinach 12.00 – 15.00, w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan zaplanowane jest kolejne Szafobranie.

Wstęp na wydarzenie jest oczywiście bezpłatny, a zasady udziału bajecznie proste. Każda z pań przynosi maksymalnie cztery sztuki ubrań i wychodzi z Szafobrania również z czterema wymienionymi ubraniami. Jest jeszcze jeden warunek – odzież powinna być w dobrym stanie, a także wyprana i wyprasowana.

– To nie tylko chwila relaksu dla pań z Zabrza i okazja do rozmów przy kawie albo herbacie, ale także promowanie proekologicznych postaw poprzez wymianę używanej odzieży, zamiast zakupów nowej. Podczas kolejnego już Szafobrania przewidziano też pyszny poczęstunek, a także miłą niespodziankę – mówi Alina Nowak, prezes Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan.

Szafobranie odbędzie się w sobotę (28 stycznia) w godz. 12.00 – 15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan, przy ul. Gabriela Narutowicza 1 (koło klubu ReShape Fittness).

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

Zderzenie pięciu samochodów na ul. Czołgistów

redaktor

Torcida chce natychmiastowych działań dotyczących przygotowania Górnika do sprzedaży

redaktor

Miejski Ogród Botaniczny od dziś jest otwarty

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «