fbpx
INFORMACJE

Czy w twojej okolicy są bezdomni? Zaproś ich na poczęstunek

Są już jajka, chleb, kiełbasa, majonez sery i wszystko to, co powinno się znaleźć na wielkanocnym śniadaniu. Teraz tylko czekać na gości. Chociaż wielu zabrzańskich bezdomnych o wielkanocnym poczęstunku w Barze Voyager już wie, to i tak trudno jest dotrzeć do wszystkich z nich. Jeśli w waszej dzielnicy są jacyś bezdomni powiedzcie im o niedzielnym śniadaniu.

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 14.00 w Barze Voyager w Zabrzu przy ul. Karola Miarki 16 zaplanowany jest wielkanocny poczęstunek dla osób bezdomnych. Organizują go administratorzy grupy internetowej Zabrzanie w Imię Zasad.

Potrzebujący mogą liczyć na pyszny żurek i mnóstwo jedzenia, które wciąż dostarczają zabrzańscy przedsiębiorcy i ludzie wielkich serc.

Bezdomnych w Zabrzu jest 280. Trudno dotrzeć do każdego z nich, dlatego przekazanie informacji o niedzielnym wydarzeniu w Barze Voyager, może sprawić, że na śniadanie dotrą ci, którzy jeszcze o nim nie słyszeli. Wystarczy naprawdę kilka słów, żeby komuś pomóc.

Podobne artykuły

Kolejny senior oszukany metodą „na policjanta”

redaktor

Kolejna osoba oszukana metodą na inwestycje w kryptowaluty

redaktor

Recydywista udawał adwokata i sporo na tym zarobił

redaktor

2 komentarze

Szpaku 12 kwietnia 2019 at 18:09

Szlachetna inicjatywa – popieram bez dyskusji 💪👍!

Odpowiedz
zabrzanka 14 kwietnia 2019 at 20:37

Byłam i jestem pod wrażeniem.

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «