fbpx
INFORMACJE

Czy w twojej okolicy są bezdomni? Zaproś ich na poczęstunek

Są już jajka, chleb, kiełbasa, majonez sery i wszystko to, co powinno się znaleźć na wielkanocnym śniadaniu. Teraz tylko czekać na gości. Chociaż wielu zabrzańskich bezdomnych o wielkanocnym poczęstunku w Barze Voyager już wie, to i tak trudno jest dotrzeć do wszystkich z nich. Jeśli w waszej dzielnicy są jacyś bezdomni powiedzcie im o niedzielnym śniadaniu.

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 14.00 w Barze Voyager w Zabrzu przy ul. Karola Miarki 16 zaplanowany jest wielkanocny poczęstunek dla osób bezdomnych. Organizują go administratorzy grupy internetowej Zabrzanie w Imię Zasad.

Potrzebujący mogą liczyć na pyszny żurek i mnóstwo jedzenia, które wciąż dostarczają zabrzańscy przedsiębiorcy i ludzie wielkich serc.

Bezdomnych w Zabrzu jest 280. Trudno dotrzeć do każdego z nich, dlatego przekazanie informacji o niedzielnym wydarzeniu w Barze Voyager, może sprawić, że na śniadanie dotrą ci, którzy jeszcze o nim nie słyszeli. Wystarczy naprawdę kilka słów, żeby komuś pomóc.

Podobne artykuły

Dogodne godziny dla urzędników, nie dla mieszkańców…

redaktor

Błogosławieństwo zwierząt połączone ze zbiórką dla schroniska

redaktor

Studenci medycyny poparzeni podczas zajęć na Katedrze Mikrobiologii?

redaktor

2 komentarze

Szpaku 12 kwietnia 2019 at 18:09

Szlachetna inicjatywa – popieram bez dyskusji 💪👍!

Odpowiedz
zabrzanka 14 kwietnia 2019 at 20:37

Byłam i jestem pod wrażeniem.

Odpowiedz

SKOMENTUJ