fbpx
BIZNES

Czy warto zamieszkać w sercu serca Śląska?

W sercu Śląska zlokalizowane jest miasto o bogatej historii, nie tylko tej odległej. W tym miejscu dokonane zostały czyny na skalę światową. Osiągnięcia w dziedzinie kardiochirurgii oraz nieoceniona postawa Zbigniewa Religi są dla Zabrza, bo o tym mieście wspominamy, niewątpliwym sukcesem, który obecnie z dumą kontynuują współpracownicy i następcy zawodowi profesora. Rozwój Śląskiego Centrum Chorób Serca oraz funkcjonowanie Fundacji Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi znacznie podnosi prestiż rozwijającego się, leżącego w podwójnym sensie w sercu Śląska, miasta Zabrze.

Mieszkania w tym mieście to obecnie atrakcyjna oferta nowoczesnych nieruchomości, których niewątpliwym atutem jest lokalizacja. W dwóch, położonych w ścisłym centrum miasta inwestycjach, poza doskonałym umiejscowieniem, można wybierać spośród zróżnicowanego metrażu ofert, posiadających funkcjonalny i nowoczesny układ pomieszczeń. Osiedle Żyj Kolorowo przy ul. Majnusza i budynek na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Jagiełły to najwyższa jakość w znakomitej lokalizacji. 

Żyj Kolorowo w centrum Zabrza

W inwestycji, położonej przy ul. Majnusza pozostało jeszcze kilka dostępnych ofert. Mieszkania Zabrze to przede wszystkim dogodna komunikacja z miastami ościennymi. Dojazd do DTŚ jest mgnieniem oka, do autostrady potrwa nie więcej, niż 5 minut. Mieszkania w ścisłym centrum Zabrza mogą być położone w miejscu zacisznym, otoczonym zielenią. Osiedle, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie parku to jednocześnie możliwość pieszej komunikacji w obrębie obiektów sportowych, kulturalnych, urzędów oraz galerii handlowej Platan. Znakomite połączenie komunikacyjne z położonym w niedalekiej odległości przystankiem autobusowym i tramwajowym pozwoli wygodnie funkcjonować osobom, niezmotoryzowanym. Do dworca PKP można dotrzeć pieszo w ciągu 10 minut. Mieszkania Zabrze Osiedle Żyj Kolorowo posiadają rozkład, dzięki któremu codzienność stanie się komfortowa.

Zamieszkaj przy Sienkiewicza

Bliskość DTŚ oraz położenie w ścisłym centrum miasta charakteryzuje również inwestycję czteropiętrową u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Jagiełły. Atrakcyjnie zagospodarowane przestrzenie mieszkań w standardzie deweloperskim, z balkonami oraz rozsądnie zagospodarowaną przestrzenią spełnią wymagania osób, ceniących duże przestrzenie lub preferujących niewielkie pomieszczenia. Mieszkania Zabrze bezczynszowe, położone w samym centrum to znakomita inwestycja, zarówno do zamieszkania, jak pod wynajem. Doskonale skomunikowane z Katowicami, Rudą Śląską i Gliwicami Zabrze, dzięki bliskości DTŚ stanowi wygodną przestrzeń do życia. Dla rodzin z dziećmi w okolicy znajdą się atrakcyjne placówki edukacyjne, bogata oferta zajęć pozaszkolnych zachęca do aktywności ruchowej i intelektualnej. Wysoki standard deweloperskiego wykończenia mieszkań oraz zagospodarowanie pod kątem komfortu, praktyczne powierzchnie do przechowywania i spędzania czasu w gronie rodzinnym sprawiają, że inwestycja jest atrakcyjna dla osób, poszukujących nowego mieszkania Zabrze centrum.

Podobne artykuły

Paweł Kobyliński pisze – Ile Zabrze traci na Polskim Ładzie?

redaktor

Włączniki światła – jakie są najbardziej odpowiednie?

@admin

Koszenie traw – zleć to profesjonalistom

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «